Filter
درجه های کارشناسی ارشد
سری لانکا نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بیابید برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مهندسی در سری لانکا 2019/2020‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

پیشرفت هایی که در زمینه چیزهای ساخت دست بشر مانند ابزارآلات، سازه ها و ماشین ها حاصل شده است به میزان قابل توجهی بستگی به تلاش افرادی دارد که در رشته مهندسی تحصیل نموده اند. این افراد با تلفیق خلاقیت و ریاضیات و دانش تجربی در جهان موفق به نوآوری گردیده اند.  

هر چند فرصت های زیادی برای آموزش عالی در سریلانکا وجود دارد، یک معامله خوب از ساکنان انتخاب کردن برای حضور در این نهاد است. اگرچه فشارهای بین المللی در توسعه برخی کمک کرده است، طرح دانشگاه اغلب با مقاومت از مردم محلی ملاقات کرد.

‏ رده های برتر برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مهندسی در سری لانکا 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مهندسی, سری لانکا

Hindustan University

البته حمل و نقل هوایی مهندسی آموزش دانش آموزان در طراحی و توسعه اجزای ساختاری. البته به بررسی زمینه های جدید و ایجاد راه های جدید در زمینه اجزای ساختاری هواپیما و در حال ... [+]

پی سی جی مهندسی البته آموزش دانش آموزان در طراحی و توسعه اجزای ساختاری. البته به بررسی زمینه های جدید و ایجاد راه های جدید در زمینه اجزای ساختاری هواپیما و در حال توسعه مهندسان با استعداد در فن آوری های جدید و مهارت های مدیریت کسب و کار، تمرکز دارد. زمینه فعالیت های یک مهندس واجد شرایط شامل توسعه (ساخت و ساز، تجزیه و تحلیل و آزمایش)، چیدن برگ رسیده تنباکو کار، ساخت و مشاهده قابلیت های هواپیما و سازه هلیکوپتر. دانش آموزان آموزش دقیق در شبیه سازی با نرم افزار، از جمله، MATLAB SIMULINK، ANSYS، MSC / NASTRAN و Labview و تحت. طراحی دانش آموزان و با توجه به استانداردهای مشخص توسعه و نشان دادن کار پروژه در زمینه های فلزی، کامپوزیت.... [-]

سری لانکا Colombo
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی