Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 20 درجه های کارشناسی ارشد که در مطالعات مهاجرت 2023

20 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات مهاجرت 2023

بررسی اجمالی

اکثر مدرک کاردانی به عنوان استاد هنر و یا استاد علوم ارائه شده است. کارشناسی ارشد، بسته به مسیر شغلی انتخاب شده، می تواند کار حرفه ای خود را افزایش دهد یا درب های بسته شده را باز کند.

استاد مطالعات مهاجرت چیست؟ تحقیق جزء بزرگی از این درجه است. دانش آموزان سیاست های مهاجرت، روش های تحقیق، مهاجرت نیروی کار، جابجایی و توسعه در دنیای مدرن و روند جهانی را می آموزند. مسیرهای فردی را می توان بسته به علاقه ی علمی و اهداف شغلی آینده طراحی کرد. دانش آموزان جنبه های مختلف حقوق و سیاست و نحوه تمرین آنها در زمینه را می آموزند. اکثر برنامه های دوره ای در دو سال تکمیل می شود و شامل پایان نامه است. بسیاری نیز فرصتی برای مطالعه در خارج از کشور ارائه می دهند.

این برنامه به شرکت کنندگان می آموزد چگونه به مبارزات انتخاباتی و انجام کار دفاع کمک کند. یادگیری روش های مناسب تحقیق نه تنها در زمینه حرفه ای انتخاب شده کمک می کند، بلکه کمک می کند تا دانش آموزان به درستی چیزهای دیگر را در زندگی خود تحقیق کنند که از اطلاعات کیفی از مراقبت های بهداشتی و خرید ماشین تا مالکیت خانه بهره مند شوند.

برای آماده شدن به صورت مالی، قبل از تصمیم گیری در مورد برنامه مناسب برای دانشجویان و بودجه خود، گزینه های مختلف موجود را از هزینه های مختلف تا میزان لازم برای دوره بررسی کنید. پیش بینی از دستیابی به مدارس برای پیش بینی هزینه های جاری نیز پیشنهاد شده است.

فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی ارشد خود را در زمینه مطالعات مهاجرت پذیرفته اند و همچنان با تحصیل خود برای تبدیل شدن به پزشکان و وکلا ادامه می دهند. بسیاری نیز برای سازمان های جهانی مانند سازمان آژانس امدادرسانی و آژانس کار می کنند. مسیرهای شغلی در حقوق بشر، مهاجرت، کارهای بشردوستانه و پناهندگان همه گزینه های قابل قبول است. بسیاری از سازمان ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی فرصت های شغلی بالقوه برای فارغ التحصیلان ارائه می کنند. سازمان های مردمی، کارآفرینی، روزنامه نگاری و دیپلماسی، گزینه های حرفه ای بیشتری را ارائه می دهند.

برنامه های در دسترس در دانشگاه های مختلف در سراسر جهان و یا آنلاین برای دانش آموز که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر. برای شروع فرایند، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم اجتماعی
  • مطالعات توسعه
  • مطالعات مهاجرت
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (20)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه