Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 110 درجه های کارشناسی ارشد که در مطالعات معماری که در آمریکا 2023

110 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات معماری که در آمریکا 2023

بررسی اجمالی

استاد در برنامه های معماری در دانشگاه ها و کالج در ایالات متحده آمریکا است ایده آل برای کسانی که مدرک کارشناسی در یک رشته مرتبط را تکمیل کرده اند و می خواهم برای اضافه کردن یک مزیت رقابتی به شرایط خود هستند. از منطقه ای و برنامه ریزی شهر به رئال توسعه و مستغلات، از برنامه ریزی حمل و نقل و مهندسی به مدیریت ساخت و ساز و بیشتر، برنامه های در اصلی در منطقه دانشگاهی معماری در خدمت طیف گسترده ای از آرمان های حرفه ای است. دانشگاه در ایالات متحده آمریکا هر دو فارغ التحصیلان اخیر از برنامه های کارشناسی 'S، و همچنین به عنوان حرفه ای کار به دنبال تغییر شغل و یا ارتقاء خوش آمدید.

ارائه شده در یک زمان و یا بخشی از اساس تمام وقت، کارشناسی ارشد در برنامه های معماری در تعدادی از مدارس در سراسر ایالات متحده آمریکا، ارائه شده در کالیفرنیا، نیویورک، پنسیلوانیا، کارولینای جنوبی و بیشتر.برنامه به طور معمول دو تا سه سال به طول انجامد و به اوج رسیدن با پروژه پایان نامه، که اختصاص داده شده به توسط یک دانشجوی فرد یا یک گروه به پایان خواهد رسید. کمک های مالی موجود در برخی از موسسات در ایالات متحده آمریکا برای کارشناسی ارشد دانشجویان معماری است، و نیز فرصت های دیگری برای درخواست کمک مالی از طریق سازمان های دولتی یا خصوصی وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شما می توانید مدارک خود را در معماری به سطح بعدی با استاد در معماری از دانشگاه در ایالات متحده آمریکا را بدانید!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • آمریکا
  • مطالعات معماری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات معماری (110)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط