Filter
درجه های کارشناسی ارشد
اسپانیا Zaragoza نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مدیریت - سیدنی در اسپانیا 2019‏

مدرک کارشناسی ارشد در رشته دانشگاهی اعطا شده به افرادی که با موفقیت دلالت سطح بالاتری از تخصص است. دو نوع اصلی از کارشناسی ارشد وجود دارد - تدریس و پژوهش است.

مطالعه مدیریت معمولاً شامل موضوعات مرتبط با کسب و کار مانند مسائل مالی، ارتباطات و بازاریابی می گردد. هدف از تحصیلات آکادمیک آماده ساختن دانشجویان برای کار در کسب و کارها چه در نقش رهبری یا به عنوان بخشی از یک گروه می باشد.

اسپانیا (به اسپانیایی: España از) به اشتراک گذاری شبه جزیره ایبری با پرتغال در انتهای غربی از دریای مدیترانه یک کشور متنوع است. اسپانیا یک کشور عجیب و غریب در اروپا به دلیل ساکنان دوستانه خود و شیوه زندگی آرام در نظر گرفته. مدت زمان طبیعی برای دوره های دانشگاه در اسپانیا 4 سال، به جز پزشکی و درجه دو، که 6. شهرستانها مادرید و بارسلونا به خوبی شناخته شده در سراسر جهان برای غذاهای خود را، شب زنده داری پر جنب و جوش، و فرهنگ عامه و جشن در جهان مشهور می باشد.

شهرستان ساراگوسا در سواحل رودخانه ابرو در استان ساراگوسا، اسپانیا واقع شده است. این خانه یکی از قدیمی ترین شهرستانها در اسپانیا، دانشگاه ساراگوسا است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید و تحصیلات کارشناسی ارشد را مطالعات مدیریت و سیدنی در اسپانیا 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مدیریت, Zaragoza

درجه های تحصیلی
محل
اسپانیا
Zaragoza
نوع تحصیل
سرعت
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
Zaragoza Logistics Center

کارشناسی ارشد مهندسی MIT Zaragoza در لجستیک و مدیریت زنجیره تأمین (ZLOG) ترکیبی منحصر به فرد از یک درجه زنجیره تأمین کالک های جهانی را ارائه می دهد که در یک شرایط جهانی و ... [+]

MIT Zaragoza کارشناسی ارشد مهندسی در لجستیک و مدیریت زنجیره تامین

MIT # 1 رتبه بندی بین المللی استادان در لجستیک و زنجیره تامین در مراکز در سراسر جهان ارائه تجربه های منحصر به فرد فرهنگی و حرفه ای. در اروپا، این برنامه های بین المللی توسط Zaragoza Logistics Center ( ZLC ) در اسپانیا برگزار می شود و شامل:

MIT Zaragoza MEng در مدیریت زنجیره تامین تمام وقت برنامه (ZLOG). اسپانیا (9 ماه) ایالات متحده آمریکا (3 هفته). هزینه تحصیلی: 24،300 یوروMIT Zaragoza MEng در برنامه مخلوط مدیریت زنجیره تامین (ZLOG-B). آنلاین (5 دوره) ایالات متحده آمریکا (3 هفته) اسپانیا (4 ماه). هزینه تحصیلی: 17،700 یوروچرا این برنامه را تحت تاثیر قرار می دهید؟رتبه بندی به عنوان شماره 1 برنامه کارشناسی ارشد در لجستیک در سراسر جهان توسط Eduniversalبا تقاضای بالا برای یک نوع جدید از رهبر زنجیره تامین مطابقت داردفرصت های شغلی عالی در شرکت های برتر را به خود اختصاص می دهد - میزان اشتغال 95٪یک محیط کلاس بسیار انتخابی و متنوع ایجاد می کندآموزش و پرورش شناخته شده درجه اول را ارائه می دهددسترسی به یک شبکه اختصاصی MIT جهانی را فراهم می کندارائه بازده بالا در سرمایه گذاریرتبه بندی به عنوان شماره 1 برنامه کارشناسی ارشد در لجستیک در اسپانیا توسط ال Mundo... [-]
اسپانیا Zaragoza
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی