Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 328 درجه های کارشناسی ارشد که در مطالعات مدیریت که در آمریکا 2023

328 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات مدیریت که در آمریکا 2023

بررسی اجمالی

برنامه های تحصیلات تکمیلی برای کسانی که برنامه های کارشناسی مرتبط را تکمیل کرده اند و به دنبال موقعیت های رهبری در مشاغل کسب و کار خود در آینده، کارشناسی ارشد مدیریت پیگیری درجه ارزشمند است. دانشگاه ها و مدارس کسب و کار در ایالات متحده آمریکا شده اند شناخته شده بین المللی شهرت و استاد خود را از برنامه های مدیریت تمایل به هر دو سخت و حرفه ای گرا. استاد از دانشجویان مدیریت در مدارس کسب و کار در ایالات متحده آمریکا به طور معمول مطالعه چنین مفاهیم بنیادی به عنوان مدیریت منابع انسانی، محل کار امنیت، فناوری اطلاعات، امور مالی شرکت، مدیریت استراتژیک، روابط عمومی، بازاریابی، تحقیق در عملیات، و غیره

کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی هنر در مدیریت در دانشگاه در ایالات متحده آمریکا دانش آموزان این فرصت را به تخصص در زمینه های مانند مدیریت پروژه، مدیریت اضطراری، مدیریت نوآوری جهانی، مدیریت آموزش و پرورش بین المللی، مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت تکنولوژی و بیشتر.مشابه در ساختار به کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، کارشناسی ارشد برنامه مدیریت تمایل به تمرکز بیشتر بر رهبری در سازمان ها، شرکت های دولتی و یا خصوصی و کسب و کار. استاد از دانشجویان مدیریت در ایالات متحده آمریکا این فرصت را به مطالعه در وقت و یا طور نیمه وقت داشته باشد. این مهم است که برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد استاد از برنامه های مدرک مدیریت بهره مستقیم از مدارس در ایالات متحده آمریکا با استفاده از فرم وب مفید در این وب سایت.

به اولین گام به سمت ایجاد شرایط فارغ التحصیل در مدیریت، پایین رفته و اطلاعات بیشتر در مورد استاد از فرصت برنامه مدیریت در ایالات متحده آمریکا، امروز!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • آمریکا
  • مطالعات مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (328)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط