Filter
درجه های کارشناسی ارشد
زیمبابوه نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مدیریت در زیمبابوه 2019/2020‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

در برنامه مدیریت، دانشجویان می توانند مهارت های مهم بازرگانی و کسب و کار مانند ارتباطات، به نمایش گذاردن توانمندی های خود، برنامه ریزی و تشکیل تیم را بیاموزند. بسیاری از برنامه های تحصیلی همچنین بر اخلاق و تفاوت های فرهنگی در محیط کار توجه خاص دارند. این موضوعات اغلب به دانشجویان کمک می نماید تا پس از تحصیلات خود، سمت های مدیریتی اولیه را بپذیرند.

زیمبابوه کشوری در جنوب آفریقا است. رشد پیش بینی می شود به افزایش است، دلگرم شده قیمت مواد معدنی بالا و بخش کشاورزی به بهبود است. زیمبابوه 'سیستم آموزش و پرورش شامل 7 سال ابتدایی و 6 سال متوسطه قبل از دانش آموزان می توانند در دانشگاه در کشور یا خارج از کشور را وارد کنید. لذت بردن از فعالیت های بازی در آنتلوپ پارک، واقع توسط Gweru، بین حراره و بولاوایو.

‏ برترین های برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مدیریت در زیمبابوه 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مدیریت, زیمبابوه

Africa University - Zimbabwe

استاد مدیریت بخش عمومی یک برنامه آموزشی بلند مدت، تمام وقت، 12 ماهه است که شامل چهار ماژول و یک پروژه تحقیقاتی است. ... [+]

استاد مدیریت بخش عمومی یک برنامه آموزشی بلند مدت، تمام وقت، 12 ماهه است که شامل چهار ماژول و یک پروژه تحقیقاتی است.

شرایط ورود

PSMTP برنامه های کاربردی را از کاندیداها که دارای حداقل الزامات و ویژگی های زیر هستند، قبول می کند:

اولین دوره تحصیلی عالی (معدل حرفه ای معادل با تحصیلات رسمی و معاینه و معادل آن توسط مجلس سنا در آفریقای جنوبی) و 4 سال تجربه کار حرفه ای پس از دوره ی تحصیلی؛یک حرفه ای یا مدافع سطح متوسط ​​آفریقایی باشید که توسط یک دولت یا شرکت دولتی واقع در شرق یا جنوب آفریقا کار می کند. (مقامات ارشد بیشتری که در همان منطقه قرار دارند نیز ممکن است واجد شرایط خاصی باشند)؛مهارت در ریاضیات پایه نه کمتر از سطح GCE 'O' باید یک مزیت اضافه باشد. اولویت داده خواهد شد به کاندیداهای توصیه شده توسط آن دولت ها و یا شرکت های دولتی که تعهد صریح برای ارائه فارغ التحصیلان موفق با محیط سازمانی لازم (از جمله سیستم های انگیزه مناسب) است که آنها را قادر به استفاده مناسب از مهارت های جدید و مهارت های خود را در پیگیری جمعی برای توسعه پایدار و کاهش فقر در قاره.ساختار برنامه... [-]
زیمبابوه موتار
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی