Filter
درجه های کارشناسی ارشد
عمان نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات فن آوری در عمان 2019/2020‏

مزایای کارشناسی ارشد فراتر از بهبود بالقوه درآمد خود را گسترش دهد. آنها می توانند شما را با مهارت های شخصی و حرفه ای ارائه برای سرعت بخشیدن به توسعه خود را. آنها همچنین فرصت را به خودتان افتراق از همسالان خود، که بسیاری از آنها خواهد شد مشابه در سطح و مدارک کارشناسی دارند.

افرادی که علاقمند به توسعه محصولات و کار با فرایندهای نوین هستند نیز ممکن است اخذ درجه تحصیلی تکمیلی در فناوری را مد نظر قرار دهند. این برنامه تحصیلی به افراد امکان می دهد تا علم و مهندسی را به شکلی عملی و نوآورانه در هم ادغام نمایند. به عنوان مثال، درجه تحصیلی کارشناسی ارشد در فناوری به فرد امکان می دهد تا در چندین رشته مختلف با تلفیق فناوری به کار مشغول شوند.

نظام آموزش عالی در عمان در پنج زبان مشترک بین المللی یعنی انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی پرتغالی و چینی در میان زبان های دیگر انجام می شود. این موضوع موانع زبان در این موسسات آموزش عالی در میان دیگر دانشجویان بین المللی حذف شده است.

‏ برترین های برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات فن آوری در عمان 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات فن آوری, عمان

Hindustan University

این برنامه طراحی شده است به آموزش دانش آموزان برای تبدیل شدن به نرم افزار حرفه ای. این دوره در حال توسعه دانش و مهارت در تمام زمینه های برنامه های کاربردی کامپیوتر است. ا ... [+]

این برنامه طراحی شده است به آموزش دانش آموزان برای تبدیل شدن به نرم افزار حرفه ای. این دوره در حال توسعه دانش و مهارت در تمام زمینه های برنامه های کاربردی کامپیوتر است. این دوره با هدف پاسخگویی به نیاز روزافزون برای برنامه نویسان مناسب برای ارائه سناریوی فناوری اطلاعات و ارتباطات.

خصوصیات برجسته برنامه درسی متعادل با قرار گرفتن در معرض جنبه نظری و عملی از عمل مهندسی است. دانش آموزان از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، آموزش ها و کلاس های آزمایشگاهی تدریس می شود. مهندسان تمرین نامیده می شوند به ارائه سخنرانی در طیف گسترده ای از موضوعات در تمام مراحل این دوره است. بازدیدکننده داشته است به طور منظم به صنایع مختلف به نفع دانش آموزان مرتب شده اند. به غیر از ارائه تا به روز مهارت های تکنیکی توسط کارکنان واجد شرایط، محیط زیست دوستانه و حمایت برای دانش آموزان ارائه شده است. ... [-]
عمان Muscat
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی