Filter
درجه های کارشناسی ارشد
شیلی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات فن آوری در شیلی 2019/2020‏

مزایای کارشناسی ارشد فراتر از بهبود بالقوه درآمد خود را گسترش دهد. آنها می توانند شما را با مهارت های شخصی و حرفه ای ارائه برای سرعت بخشیدن به توسعه خود را. آنها همچنین فرصت را به خودتان افتراق از همسالان خود، که بسیاری از آنها خواهد شد مشابه در سطح و مدارک کارشناسی دارند.

فناوری به طور کلی به عنوان مجموعه ای از فرایندهایی تعریف می گردد که به منظور تولید کالا و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین فناوری به دانش این فرایندها، یا خود این فرایندها اطلاق می شود که اغلب در درون ماشین یا ابزارالات تعبیه می گردد.

شیلی است قدیمی ترین سیستم آموزش و پرورش در جنوب امریکا. دولت همواره نیمه مالی این سیستم آموزش و پرورش و آن را یکی از زندگی ارزان ترین دانش آموز. دانشگاه های پیشرو هستند دانشگاه شیلی و Pontificia دانشگاه Católica د والپرایزو.

‏ رده های برتر برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات فن آوری در شیلی 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات فن آوری, شیلی

Universidad UNIACC

فارغ التحصیلان BIM برنامه مستر خواهد بود حرفه ای با چشم انداز جهانی و نقد صنعت ساخت و ساز تکه تکه شده، و با نظر مثبت از توانایی تکنولوژی به عنوان یک عامل تغییر و یکپارچگی ... [+]

فارغ التحصیلان BIM برنامه مستر خواهد بود حرفه ای با چشم انداز جهانی و نقد صنعت ساخت و ساز تکه تکه شده، و با نظر مثبت از توانایی تکنولوژی به عنوان یک عامل تغییر و یکپارچگی در تمامی فرآیندهای است که در این واقعیت همگرا ساخته شده است. این دیدگاه، همراه با یک درک عمیق از قابلیت ها و محدودیت از ابزارهای نرم افزاری در دسترس و مهارت های یکپارچه سازی همراه با گروه های انسانی و همکاری های فنی، توانایی فارغ التحصیل هر دو در داخل سازمان تحویل داده است که بازی، و خارج these- تبدیل شدن به یک عامل تغییر و CQI، با استفاده از فرآیند BIM. این مهارت ها را قادر می سازد فارغ التحصیلان تبدیل کلیدی قطعه سازمانهای دولتی و خصوصی. بدیهی است، آنها تنظیم فرآیندهای فعلی خود نیاز به واقعیت مجازی از BIM ترویج ساخت و ساز. در عوض، این نیز به عنوان عامل واقعی تغییر در یک اقتصاد جهانی فرآیندهای طور فزاینده پیچیده و نیازمند کارآمد و پایدار است.... [-]

شیلی Santiago
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
18 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی