Filter
درجه های کارشناسی ارشد
تایلند نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات فن آوری در تایلند 2019/2020‏

مدرک کارشناسی ارشد در رشته دانشگاهی اعطا شده به افرادی که با موفقیت دلالت سطح بالاتری از تخصص است. دو نوع اصلی از کارشناسی ارشد وجود دارد - تدریس و پژوهش است.

افرادی که علاقمند به توسعه محصولات و کار با فرایندهای نوین هستند نیز ممکن است اخذ درجه تحصیلی تکمیلی در فناوری را مد نظر قرار دهند. این برنامه تحصیلی به افراد امکان می دهد تا علم و مهندسی را به شکلی عملی و نوآورانه در هم ادغام نمایند. به عنوان مثال، درجه تحصیلی کارشناسی ارشد در فناوری به فرد امکان می دهد تا در چندین رشته مختلف با تلفیق فناوری به کار مشغول شوند.

تایلند (ประเทศไทย)، رسما پادشاهی تایلند (ราช อาณาจักร ไทย) یک کشور در جنوب شرقی آسیا با سواحل در دریای آندامان و خلیج تایلند است. پایتخت بانکوک برنامه های سفر است در آغاز بسیاری از بازدید کنندگان '، و در حالی که شهرستان های مدرن، آن را به یک میراث فرهنگی غنی است.

‏ بیشترین مرور بر برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات فن آوری در تایلند 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات فن آوری, تایلند

Asian Institute of Technology School of Environment, Resources and Development (SERD)

با توجه به تأثیر جهانی شدن و اهمیت گسترش فن آوری، آن را ضروری برای آماده سازی دانش آموزان در کاغذ و خمیر کاغذ فن آوری شد ... [+]

‏ برنامه های کارشناسی ارشد عالیرتبه را مطالعات فن آوری در تایلند 2019/2020‏.

استاد در پالپ و کاغذ (PPT)

با توجه به تأثیر جهانی شدن و اهمیت گسترش فن آوری، آن را ضروری برای آماده سازی دانش آموزان در پالپ و فن آوری کاغذ در جنوب شرقی آسیا (SEA) منطقه تبدیل شد. این به دلیل حضور قوی از صنایع کاغذ و خمیر کاغذ در این منطقه به ویژه مهم است. دولت فنلاند سخاوتمندانه ملاقات این نیاز و در نتیجه ایجاد در سال 1996 از برنامه فن آوری کاغذ و خمیر کاغذ (PPT) در AIT معتبر. برنامه PPT ارائه می دهد برنامه های درسی دانشگاهی و حرفه ای با خمیر کاغذ، کاغذ، خشک کردن و تصفیه زیستی زیستی تخصص برای اشخاص با علم و مهندسی در زمینه های پژوهش و آموزش محیط زیست چند رشته ای از آیت بن.برنامه PPT همراه با ادامه توسعه البته به نفع صنعت و با همکاری آمریکای شمالی و مراکز تحقیقاتی و آموزشی اروپا با هدف به کانال اطلاعات در مورد دستاوردهای آکادمیک در سراسر جهان مرتبط و خمیر و کاغذ SEA و صنایع متحد. در نتیجه این صنایع راه های خلاقانه برای رقابت با موفقیت در بازار جهانی به دست آورید. برنامه PPT از SERD دانش آموزان با درک جامع از صنعت خمیر و کاغذ، فرایندهای واحد آن، جنبه های زیست محیطی و پایداری از فرآیندها و محصولات را فراهم می کند. PTT ارائه شده است دو استاد 'ثانیه گزینه های درجه و هشت برنامه گواهی با تمرکز خاص بر مناطق... [-]

تایلند Rangsit
ژوئن 2020
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی