Filter
درجه های کارشناسی ارشد
ایتالیا Verona نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات فن آوری - سیدنی در ایتالیا 2019/2020‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

یکی از بزرگترین جنبه های فناوری آنست که وقتی در درون ماشین ها و ابزارالات تعبیه می گردد، بیشتر اوقات فردی که با این ماشین یا ابزارالات کار می کند، نیازی به درک جزئیات و چگونگی عملکرد فناوری مورد نظر ندارند. به عنوان مثال، فردی که از یک کامپیوتر استفاده می کند، نیازی ندارد شناختی از ماشین های هارد دیسک داشته باشد تا در کاربرد کامپیوتر به وی کمک کند.

ایتالیا، رسما به جمهوری ایتالیایی، یک جمهوری پارلمانی واحد در اتحادیه اروپا، واقع در جنوب اروپا است. در شمال، آن مرز فرانسه، سوئیس، اتریش، و اسلوونی در امتداد رشته کوه های آلپ.

شهر زیبا از ورونا معروف برای غنا و اصالت فرهنگی آن است. ورونا نیز برای دانشگاه های بین المللی طبقه بالا با شهریه معقول مانند دانشگاه ورونا شناخته شده است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید - برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات فن آوری - سیدنی در ایتالیا 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات فن آوری, Verona

درجه های تحصیلی
محل
ایتالیا
Verona
نوع تحصیل
سرعت
Sida Group Management Academy

L'obiettivo del percorso è quello di accompagnare la rivoluzione del ruolo dell'Innovation Manager در رشته ای از Cambiamenti del Mercato، در غیر اینصورت، در غیر اینصورت، ... [+]

مسابقه

Un numero semper maggiore di Aziende votate alla crescita، decidono di avvalersi di una figura dedicata all'Innovazione. E 'altresì vero che ogni funzione açendale è ormai interaceata dagli stessi cambiamenti e quindi la premazione del capitale umano già impiegato verte semper più su fattori innovativi. اکتیو اکتیو ایکس و اکتیو دلا IV صنعت و فناوری اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد و در صورت نیاز، می توانید از نسخه اصلی این نسخه نسخه پشتیبان تهیه کنید: Creare Valore.

با توجه به این که در حال حاضر، در حال حاضر در حال توسعه و پیشرفت، مدیریت تغییر، بازاریابی نوآوری، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ، Blokchain، R... [-]

ایتالیا Ancona Rome Naples Verona Milan  + 2 بیشتر
درخواست اطلاعات
ایتالیایی
تمام وقت
252 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی