Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 221 درجه های کارشناسی ارشد که در مطالعات فرهنگی 2023

221 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات فرهنگی 2023

بررسی اجمالی

گرفتن یک استاد 'دوره کارشناسی است اغلب یک گام مهم در پالایش یک ' درک ما از و یا مهارت در یک موضوع خاص. دانش آموزان باید تمرکز دقیق بر روی یک منطقه خاص مورد علاقه انتظار می رود.

کارشناسی ارشد در مطالعات فرهنگی چیست؟ فرهنگ، به طور کلی، مجموعه ای از آثار و روش ها است که تعامل انسان و ارتباطات تشکیل شده است. از آنجا که این یک اصطلاح نسبتا گسترده است، برنامه های مطالعات فرهنگی تمایل دارند که بسیاری از تخصص های مختلف. در سطح کارشناسی ارشد 'S، یکی ممکن است انتظار برخورد مطالعات متفکران منی، شکل مهم از هنر، دوره های تاریخی خاص و یا فرهنگ نظریه های اقتصادی است. این برنامه ها ممکن است دانش آموزان در هر نقطه از دو تا شش سال طول بکشد، بسته به برنامه های خود و دوره مورد نیاز است.

فرهنگ یک عامل مهم اقتصادی است، و درک از آن ممکن است یک مزیت در هنگام تصمیم گیری کسب و کار مختلف فراهم آورد.دقت و دانش کشت در طول برنامه مدرک کارشناسی ارشد 'نیز می تواند دانش آموزان پایه و اساس برای پیگیری موفقیت آمیز یک مدرک دکترا فراهم می کند.

برنامه های استاد 's با تمایل به نشان دادن یک سرمایه گذاری قابل توجهی هم از نظر مالی و هم از نظر زمان. دانش آموزان باید مطمئن شوید که آنها باید تمام اطلاعات اخیر با مدرسه تماس به طور مستقیم با سوال در مورد کمک درسی.

دارندگان مدرک مطالعات فرهنگی ممکن است کاندیدا ایده آل برای موقعیت های مختلف در شرکت های رسانه ای. یک مدیر بازاریابی در یک شرکت تولید فیلم امکان پذیر می تواند با استفاده از دانش دقیق از تاریخ سینما و درک درستی از رفتار فرهنگی فعلی برای پیش بینی الگوهای مصرف برای یک محصول و طرح خاص استراتژی درآمده است. فارغ التحصیل نیز ممکن است به استفاده از دانش به دست آمده در یکی از این برنامه برای پیشبرد شغل دانشگاهی، اقدام به یک برنامه تحقیقاتی دکترا در مطالعات فرهنگی را انتخاب نمایید.

بسیاری از بهترین برنامه های درست در نوک انگشتان خود را.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم اجتماعی
  • مطالعات فرهنگی
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (221)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه