Keystone logo

66 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علمی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات عمومی
 • مطالعات علمی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات عمومی (66)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علمی

  افرادی که قصد دارند تحصیلات خود را فراتر از سطح مدرک کارشناسی کنند، می توانند مدرک کارشناسی ارشد خود را دنبال کنند. یک مدرک کارشناسی ارشد برای تحصیلات دکترا است و اغلب برای موقعیت ها، تبلیغات و یا ارتقاء سطح بالاتری مورد نیاز است.

  استادیار علوم رشته ای چیست؟ این نوع برنامه تحصیلی به طور معمول دانشجویان را قادر می سازد تا دوره های آموزشی را انتخاب کنند که با منافع شخصی و اهداف شغلی خود هماهنگ باشد. برنامه ها اغلب شامل دوره هایی هستند که بر روی رشته های مختلف علمی مانند روانشناسی، علوم زمین، مهندسی، شیمی، علوم زیست شناسی، علوم رایانه و فیزیک تمرکز می کنند. دانشجویان آینده نگر ممکن است این نوع برنامه تحصیلی را جذاب بدانند، زیرا به نظر می رسد تحقیقات کمتری نسبت به سایر مسیرهای درجه کارشناسی ارشد است. اکثر این برنامه های دوره ای را می توان در دو تا سه سال تکمیل کرد.

  با دریافت یک استاد در علوم علمی، دانش آموزان می توانند مهارت هایی را که ارزش آن را شخصا و حرفه ای نگه می دارند، افزایش دهند، دستمزد بالاتر، شرایط کار بهتر و فرصت های بیشتری را ایجاد کند. علاوه بر توسعه مهارت های تحقیقاتی تحلیلی، دانش آموزان مهارت های ارتباطی خود را در میان فردی و توانایی سازماندهی و اولویت بندی وظایف را بهبود می بخشند.

  هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در هر موسسه متفاوت است. دانش آموزان ممکن است هزینه های خود را با تماس با دفاتر پذیرش در مدارس فردی بررسی کنند.

  بازار کار برای حرفه ها در زمینه های مرتبط با علم می تواند بسیار رقابتی باشد. کسب مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی علوم می تواند متقاضیان را با مزایای بیش از کسانی که بدون درجه پیشرفته هستند ارائه دهند. فارغ التحصیلان ممکن است واجد شرایط برای پر کردن موقعیت به عنوان تجزیه تحلیل داده ها، مهندسان برق، توسعه دهندگان نرم افزار، مدیران پروژه، مشاوران و تحلیلگران سیاست باشند. فارغ التحصیلان همچنین می توانند وارد دانشگاه شوند و به محققان زیست شناسی یا مدیران آزمایشگاهی تبدیل شوند.

  دانشکده ها و دانشگاه ها در سراسر جهان برنامه های کارشناسی ارشد علوم را ارائه می دهند و گزینه های آنلاین ممکن است در دسترس باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.