Filter
درجه های کارشناسی ارشد
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید 2‏ دوره کارشناسی ارشد را مطالعات سبز

مدرک کارشناسی ارشد برنامه آموزشی پیشرفته است که گسترش می یابد، در مورد موضوعات دانش آموزان در طول چهار سال اولیه خود را از کالج به دست است. بسیاری از این برنامه نیاز به اضافی از دو سال تحصیل تمام وقت، و دانش آموزان به طور کلی باید یک پروژه نهایی که نشان می دهد تسلط بر مواد تکمیل.

کارشناسی ارشد در مطالعات سبز چیست؟ این معمولا درجه کسب و کار که در حال توسعه راه های جدید برای حل مشکلات مشترک تمرکز می کنند. با یک درک علمی بهتر از محیط و تغییر نگرش عمومی، سازمان ها اغلب نیاز به رهبرانی است که می تواند کمک به آنها برای وفق دهند. موضوع مطالعه اغلب شامل اثرات زیست محیطی از تولید و فرآیندهای لجستیک، موانع نظارتی، و استراتژی برای حفظ سود. دانش آموزان ممکن است یاد بگیرند که چگونه تولید انرژی سبز و تکنیک های ساختمان سبز می تواند قابلیت های یک سازمان را بهبود بخشد.

پس از اتمام یکی از این برنامه درجه، فارغ التحصیلان آماده برای تبدیل شدن رهبران با بهبود ارتباطات و قابلیت های تحلیلی می باشد. علاوه بر این، این متخصصان همچنین قادر به ساده فرآیند کسب و کار صرفه جویی در هزینه و رسیدن به اهداف هستند. آنها عوامل کلیدی صنعت سبز می دانند و می توانید تغییرات با استفاده از مهارت های مدیریت پروژه پیاده سازی.

هزینه های شهریه و هزینه برای مدرک کارشناسی ارشد متفاوت خواهد بود. کسانی که علاقه مند باید پذیرش گروه های مدارس در دست بررسی برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد معمولا به شدت پی، پس از مهارت. کارفرمایان در تولید و حمل و نقل بخش به طور معمول این افراد حرفه ای به عنوان مدیران استخدام. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است واجد شرایط برای عنوان مشاوران کار و قرض دادن تخصص خود را به پروژه های خاص. برخی از کارهای به عنوان حسابرس برای سازمان های دولتی. شرکت های انرژی سبز ممکن است به یک فارغ التحصیل برای توسعه کسب و کار و یا بازاریابی استخدام.فارغ التحصیلان کارآفرین ممکن است تصمیم به شروع به شرکت خود و ارائه راه حل های سبز به مشکلات که برایشان پرشور هستند.

قبل از شروع برنامه از مطالعه، شما باید گزینه های بسیاری که ممکن است در پژوهش است. بین دانشگاه های سنتی و کالج های آنلاین، گزینه های متعددی به تناسب شیوه زندگی و برنامه خود را وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درمطالعات سبز

edX

دانش فنی لازم برای شروع یا پیشرفت کار خود را در انرژی خورشیدی به دست بیاورید. ... [+]

دانش فنی لازم برای شروع یا پیشرفت کار خود را در انرژی خورشیدی به دست بیاورید.

استفاده از فناوری انرژی خورشیدی به سرعت در حال گسترش است. بخش خورشیدی فتوولتائیک (PV) بزرگترین و سریعترین کارفرمای انرژی تجدید پذیر در سراسر جهان با نیاز روز افزون به متخصصان است که می تواند از این رشد پشتیبانی کند.

در این برنامه میکروماستر ، شما دانش و مهارت های لازم را برای ادامه کار در زمینه انرژی خورشیدی کسب خواهید کرد و به یک حرفه ای موفق انرژی خورشیدی تبدیل می شوید. این برنامه آنچه را که از متخصصین خورشیدی انتظار می رود به شما می آموزد و شما را برای اشتغال در ظرفیت های مختلفی از جمله:... [-]

آمریکا کمبریج
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
45 - 60 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Bourgogne Franche-Comté (UBFC)

استاد بین المللی کنترل مکانیک سبز (GREEM)، در رباتیک و کنترل با اشاره به وزارت آموزش فرانسه، یک پیشنهاد آموزشی با کیفیت بالا را در زمینه طراحی و کنترل سیستم های مکاترونیک ... [+]

استاد بین المللی کنترل مکانیک سبز (GREEM)، در رباتیک و کنترل با اشاره به وزارت آموزش فرانسه، یک پیشنهاد آموزشی با کیفیت بالا را در زمینه طراحی و کنترل سیستم های مکاترونیک با تمرکز ویژه بر دو موضوع ترویج می دهد: عملکرد عملکردی و بهره وری انرژی آنها.

در نظر گرفتن بهره وری انرژی، کارشناسی ارشد بین المللی GREEM بسیار منحصر به فرد و بسیار نوآورانه است و به یک ماده واقعی واقعی اجتماعی که اثر دستگاه های تکنولوژیکی به محیط زیست است پاسخ می دهد.... [-]

فرانسه بزانکان
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی