Keystone logo

7 کارشناسی ارشد برنامه ها که در هنر های نمایشی رقص مطالعات رقص 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • هنر های نمایشی
  • رقص
  • مطالعات رقص
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در هنر های نمایشی رقص مطالعات رقص

آینده دانش آموزان رقص در سراسر جهان اغلب در دست کسانی که مایل به تحصیلات عالی در این موضوع نهفته است. استاد در مطالعات رقص می تواند دانش آموزان با دانش آنها نیاز به مهارت های رقص خود را به سطح کاملا جدید ارائه می کنند.

کارشناسی ارشد در مطالعات رقص چیست؟ این نوع از برنامه تمایل به در عناصر پیشرفته رقص تمرکز می کنند. در حالی که مدرک کارشناسی ممکن است بیشتر در مورد تکنیک های تمرکز، مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات رقص نیز شامل تحقیق و تجزیه و تحلیل از رقص و تاریخ آن. بسیاری از برنامه نیاز به یک پایان نامه نوشته شود و دفاع، و همچنین چندین مقاله تحقیقاتی به طول دوره مطالعه آماده می شود. طول مطالعه به طور معمول برای یک تا دو سال طول می کشد.

به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات رقص می تواند کمک به دانش آموزان به دست آوردن لذت بیشتر برای تمام عناصر درگیر با تولید رقص.برخی از برنامه های حتی ممکن است دانش آموزان فرصت برای نشان دادن توانایی رقص و دانش خود را در مقابل انواع مخاطبان.

هزینه درآمد یک استاد در مطالعات رقص متفاوت بسته به جایی که دانش آموزان در مطالعه برنامه ریزی. دانش آموزان باید به حساب هزینه لباس، آموزش خصوصی و سفر برای اجرای. برای کسب اطلاعات در مورد همه هزینه های درگیر، لازم است تا به طور کامل تحقیق برنامه شما با توجه به.

در اکثر موارد، فارغ التحصیلان برنامه رقص سطح پیشرفته به در برای تبدیل شدن به معلمان در نهادهای دولتی و یا آموزشی. ممکن است برخی از مشاغل در محصولات حرفه ای و یا به عنوان مشاور با سازمان های مختلف را دنبال کنند. برخی از دانش آموزان حتی ممکن است را انتخاب کنید تا پیگیری مدرک کارشناسی ارشد خود را با مدرک دکترا در مطالعات رقص. مطالعات و جوی پیشرفته دانش آموزان با مقدار زیادی از دانش و قرار گرفتن در معرض موفق در صنعت رقص حرفه ای.

دانش آموزان ممکن است برای اعمال می شود و احتمالا تکمیل برخی از دوره های آنلاین.مدرک کارشناسی در یک رشته مرتبط ممکن است نیاز اول به دست آورده شود، هر چند این ممکن است همیشه چنین نیست باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.