Keystone logo

4 کارشناسی ارشد برنامه ها که در روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی مطالعات رادیو 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • مطالعات رادیو
رشته های تحصیلی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی مطالعات رادیو

مدرک کارشناسی ارشد طراحی دانشگاهی در سطح جهان شناخته شده است که furthers مهارت توسعه در برنامه کارشناسی مرتبط است. دانش آموزان بستری در دوره های کارشناسی ارشد به طور معمول در حال حاضر به اتمام جامع درسی آموزش عالی در سراسر آرایه وسیعی از رشته ها، از جمله، اما به، انگلیسی، تاریخ، ریاضیات پایه، علوم انسانی، فلسفه، هنرهای زیبا و علوم اجتماعی محدود نمی شود.

تنها چیزی که استاد در مطالعات رادیو است؟ این البته دقیق مطالعه به طور کلی در حدود دو سال به اتمام است، و شامل بررسی دقیق و آموزش و پرورش در تمام جنبه های تولید رادیو معاصر در هر دو محیط شرکت ها و آزاد. دانش آموزان باید انتظار به مطالعه رادیو و صدا تولید و ویرایش، تکنیک میکروفون، مهارت های ضبط و وب، ساخت و ساز برنامه و برنامه ریزی، استعداد-ریخته گری، تیم کاری و مدیریت پروژه، در میان دیگر مناطق مرتبط.توجه اضافی خواهد شد به ملاحظات اخلاقی و معنوی را به عنوان آنها به رسانه های جمعی مربوط داده شده است.

دانشآموزانی که با موفقیت کسب مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات رادیو با مهارت های مورد نیاز به کار در طیف گسترده ای از شرکت های رقابتی جهانی مجهز، و اغلب قبل از استخدام و قادر به تقاضا حقوق بالاتری نسبت به همتایان کمتر تحصیل خود.

هزینه به دست آوردن یک استاد در مطالعات رادیو به طور قابل توجهی در هر دو مدرسه و منطقه جغرافیایی متفاوت است، بنابراین دانش آموزان علاقه مند تشویق می شوند تا با هر مدرسه مورد علاقه به طور مستقیم برای اطلاعات شهریه خاص و مرتبط.

مطالعات رادیو درجه دارندگان برای کار در یک مجموعه گسترده ای از ظرفیت های چند رسانه ای آماده شده است. بسیاری از کار در تولید رادیو، برنامه نویسی، اخبار، اعلام و فروش تبلیغات، در میان مناطق دیگر فورا پیدا کنید.در حالی که بسیاری از دانش آموزان فورا به دنبال کار در صنعت سرگرمی و یا در آموزش عالی پس از فارغ التحصیلی، دیگران هنوز استفاده از درجه مطالعات رادیو به عنوان یک پلکانی به سمت به دست آوردن یک درجه و حتی بالاتر پیشرفته.

اگر یک استاد در مطالعات رادیو برای تلفن های موبایل مانند البته حق مطالعه برای شما، کشف فرصت های آموزشی متعدد در دسترس در سطح جهانی با استفاده از پایگاه داده گسترده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.