Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 30 درجه های کارشناسی ارشد که در مطالعات تلویزیونی 2023

30 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات تلویزیونی 2023

overview

اخذ کارشناسی ارشد در مطالعات تلویزیون نیاز به مطالعه گسترده از طریق یک برنامه دانشگاه معتبر. دانشجویان مایل به افزایش فرصت های شغلی خود را پس از فارغ التحصیلی باید گزینه های بسیاری در دسترس به آنها از یک نهاد به بعد در نظر بگیرند.

کارشناسی ارشد در مطالعات تلویزیون چیست؟ دانش آموزان با ذهن خلاق و علاقه وافری به فیلم اغلب پیدا کردن که آنها به سمت صنایع تلویزیون و فیلم کشیده شده است. به دنبال فارغ التحصیل آموزش و پرورش ارسال در تلویزیون اغلب شامل مطالعه فیلم دیجیتال، تاریخ تلویزیون و فیلم سازی، و همچنین به عنوان جنبه های اجتماعی و سیاسی از فیلم و چگونه آنها را تحت تاثیر قرار مخاطبان. در مطالعات تلویزیون، دانش آموزان می توانند مناطق مشخص تر از مطالعه است که به استعداد و منافع فردی خود را درخواست تجدید نظر را انتخاب کنید.

با به دست آوردن آموزش و پرورش در سطح کارشناسی ارشد در مطالعات تلویزیون، دانش آموزان می توانند تجربه عملی مورد نیاز برای ایجاد تاثیر در تلویزیون و فیلم صنعت امروز به دست آورید.مطالعه های آموزشی پس از گرادیان می تواند درهای جدیدی را برای شبکه و ساختمان حرفه ای باز شود.

هنگامی که در تلاش برای از پیش برنامه ریزی برای هزینه اصلی در برنامه مطالعات تلویزیون، مهم است که دانش آموزان در درک متفاوت نرخ شهریه که در محل از یک نهاد به بعد می باشد. قیمت شهریه را می گسترده در مناطق مختلف جهان متفاوت است، و این ممکن است به دلیل عواملی مانند محبوبیت برنامه، اندازه موسسه، و یا آموزش محترم. دانش آموزان می توانند با یک مشاور مالی در مدرسه خود از علاقه به تعیین هزینه تکمیل برنامه انتخاب خود کار می کنند.

پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان می توانند اشتغال در زمینه های مانند فیلمنامه، طراحی مجموعه ای برای تلویزیون و یا تئاتر، و تولید فیلم به دنبال. فرصت در صنعت تلویزیون بی پایان، با ده ها تن از افراد مورد نیاز در یک مجموعه واحد برای تولید یک برنامه تلویزیونی و یا فیلم سینمایی.برای دانش آموزان با توجه به افزایش دانش خود را از تلویزیون و فن آوری های مرتبط، یادگیری بیشتر در مورد استاد در برنامه مطالعات تلویزیون ممکن است آنها را برای کمک به انتخاب بزرگ سمت راست در زمین میشه.

برای درخواست آنلاین برای تحصیل، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

read_more

filters

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • مطالعات تلویزیونی
fields_of_study
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (30)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format