Keystone logo

35 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات انگلیسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات علوم انسانی
 • مطالعات زبان
 • مطالعات انگلیسی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (35)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات انگلیسی

  برنامه مدرک کارشناسی ارشد برای دانشجویان که در حال حاضر در مقطع کارشناسی خود را تکمیل اما هنوز هم مایل به ادامه توسعه مهارت های تحصیلی در نظر گرفته شده. این برنامه ها به طور معمول نیاز یک یا دو سال تحصیل تمام وقت است. فارغ التحصیل، دانش آموزان معمولا باید یک پروژه نهایی که نشان می دهد صلاحیت با مواد دوره کامل.

  پس چه کارشناسی ارشد در مطالعات زبان انگلیسی است؟ این یک برنامه درجه ای است که افزون برآن درک زبان انگلیسی و تاثیر آن است. موضوع مطالعه اغلب شامل تجزیه و تحلیل عمیق از ریشه و ریشه شناسی زبان و همچنین تاثیر جهانی آن است. دانش آموزان ممکن است در مورد فرهنگ مسلط غربی که زبان انگلیسی و راه آن کسب و کار مدرن، سیاست، حقوق و هنر تحت تاثیر قرار داده به تصویب رسید یاد بگیرند. بسیاری از دوره ها ممکن است شامل خواندن و نوشتن تمرینات حیاتی است.

  در حالی که انجام پژوهش، دانش آموزان مهارت های تفکر تحلیلی و انتقادی خود را.آنها را آموزش داده به در نظر گرفتن منابع اطلاعات و ارزیابی تفاوت های ظریف از معنا و اصالت. دانش آموزان می توانند از نویسندگان بسیار بهتر شده و بهبود مهارت های صحبت های عمومی خود را به عنوان توسعه روش برای اطلاع رسانی و ترغیب مخاطبان.

  شهریه در موسسه بستگی دارد. کسانی که علاقه مند باید پذیرش دانشکده های دانشگاه های مورد نظر تماس بگیرید. دانش آموزان نیز به بودجه برای سفر و زندگی در حالی که هزینه های حضور در دانشگاه تشویق می شوند.

  پس از اتمام یکی از این برنامه ها، فارغ التحصیلان می توانید نیروی کار آماده برای مشاغل که نیاز به ارتباط روشن وارد کنید. بسیاری دارند که آموزش و گزینه های در سطوح مختلف آموزش و پرورش عمومی و خصوصی است. دانش آموختگان ممکن است حرفه ای به عنوان همکاران در نشریات دوره ای در محدوده و یا به عنوان روزنامه نگاران مستقل ارسال. برخی حتی در ایجاد قطعات خود را از ادبیات تمرکز می کنند. شرکت های تبلیغاتی نیز ممکن است به این حرفه ای استخدام به کار در بازاریابی است.

  برای پیدا کردن برنامه مناسب، مهم است که به نظر گزینه های بسیاری که ممکن است. شما ممکن است از کالج های آنلاین که انعطاف پذیر برای غلبه بر محدودیت های جغرافیایی هستند بهره مند شوند. این برنامه ها اغلب به مقدار بسیار عالی فراهم می کند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.