Filter
درجه های کارشناسی ارشد
موزامبیک نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات اقتصادی در موزامبیک 2019/2020‏

کارشناسی ارشد نخستین مقطع تحصیلی بعد از کارشناسی است و پس از اخذ درجه لیسانسrsquos& می توان این درجه تحصیلی را اخذ نمود. اخذ درجه کارشناسی ارشد معمولاً مستلزم دو سال تحصیل تمام وقت است که معادل 36 الی 54 واحد درسی است.  

افراد متخصصی که در رشته اقتصاد و مدیریت تحصیل نموده اند، الگوی اقتصاد بزرگ و روندهای فردی کوچک تر را درک می نمایند. این یک رشته میان رشته ای است و متخصصین آن می آموزند که بسیاری از اجزاء و عناصر را چه در بخش عمومی و چه خصوصی در نظر بگیرند و تجزیه و تحلیل کنند و بر اساس شرایط بالقوه و جاری توصیه هایی ارائه نمایند.  

فرهنگ پر جنب و جوش و هنرهای سنتی موزامبیک ارائه به دانش آموزان بین المللی از این فرصت برای گسترش نمایش جهانی خود را تجربه و آموزش و پرورش از یک چشم انداز منحصر به فرد. زبان اصلی موزامبیک پرتغالی است. دانش آموزان ممکن است دریابید که موزامبیک یک جای خوب برای بهبود مهارت های زبان پرتغالی است.

‏ برتر برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات اقتصادی در موزامبیک 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات اقتصادی, موزامبیک

Universidade Católica De Moçambique

دوره کارشناسی ارشد در توسعه اقتصادی منطقه ای و محلی بر اساس قانون 27/2009 از 29 سپتامبر در مورد تحصیلات عالی، که در مجله Boletim da República I Série شماره 38 به اساس مقر ... [+]

دوره کارشناسی ارشد در توسعه اقتصادی منطقه ای و محلی بر اساس قانون 27/2009 از 29 سپتامبر در مورد تحصیلات عالی، که در مجله Boletim da República I Série شماره 38 به اساس مقررات Universidade Católica De Moçambique و توسط مقررات در نیروی دانشکده مدیریت گردشگری و اطلاع رسانی.

موزامبیک در حال ساخت کشور با فرصت های متعدد است، اما همچنین با بسیاری از مشکلات و چالش ها. اقتصاد منطقه ای در جهان جهانی نیاز به متخصصانی دارد که می دانند چگونه اصول توسعه انسانی، مبارزه با فقر و بهبود شرایط زندگی مردم محلی و جوامع سراسر موزامبیک را اعمال کنند. دانشکده مدیریت گردشگری و فناوری اطلاعات با افتخار برای ارائه این مدرک کارشناسی ارشد، به پاسخگویی به نیاز به حرفه ای خلاق، نوآور و رقابتی که این بخش نیاز دارد.... [-]

موزامبیک ماپوتو
فوریه 2020
پرتغالی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی