Keystone logo

1 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی مطالعات زبان مطالعات اسپانیا 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • مطالعات زبان
  • مطالعات اسپانیا
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی مطالعات زبان مطالعات اسپانیا

کسب و کار بین المللی و امور درست رو به رشد است، خواستار حرفه ای با زبان و درک فرهنگی لازم را برای کار در جهان به هم پیوسته. ارائه یک رویکرد چند رشته ای، کارشناسی ارشد در مطالعات اسپانیایی دانش آموزان می دهد درک گسترده ای از آمریکای لاتین تاریخ، فرهنگ، و سیاست است. با تحصیل در رشته مطالعات اسپانیایی، دانش آموزان می توانند در مشاغل بدون مرز جغرافیایی سوار شو.

کارشناسی ارشد در مطالعات اسپانیایی چیست؟ این یک درجه بین رشته ای است که دهانه آمریکای لاتین تاریخ، فرهنگ، و سیاست است. بسته به علاقه دانشجو، مطالعه را می توان متناسب با توجه به تنوع تمرکز دارد. رشته شامل انسان شناسی، تاریخ، مطالعات فرهنگی، ادبیات آمریکای لاتین و زبان، و همچنین به عنوان سیاست و روابط بین المللی است. در طول برنامه، دانش آموزان نیز تم کاوش و بررسی نظریه های به دست آوردن درک بهتری از امریکا لاتین معاصر است.

استاد در مطالعات اسپانیایی دانش آموزان می دهد دانش عمیق از امریکا لاتین. رویکرد میان رشته ای دانش آموزان اعطا درک گسترده ای از مسائل تاریخی، فرهنگی، و سیاسی است. از آنجا که برنامه های انعطاف پذیر هستند، دانش آموزان می توانند به ساختار یک دوره مطالعه را با توجه به منافع علمی فردی خود را.

برنامه ها در کشورها و مدارس در سراسر جهان ارائه شده، و هزینه های به طور گسترده ای متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها و ارائه البته، شما نیاز به اتصال به طور مستقیم با مدارس ارائه استاد در مطالعات اسپانیایی.

دانش آموختگان با استاد در مطالعات اسپانیایی آماده است تا وارد دنیای کسب و کار، دانشگاه ها، و یا سیاست می باشد. تقاضای رو به رشد بین المللی برای حرفه ای دو زبانه زوج با درک عمیق فرهنگی است که دانش آموزان به دست آوردن آنها باز می شود تا به مشاغل سراسر جهان است.مسیرهای شغلی معمول عبارتند از افسر فرهنگی امور، حرفه ای کسب و کار بین المللی، ترجمه، مدیر عمومی، آموزش، واردات / متخصص صادرات، و روابط بین المللی حرفه ای است.

برای دانش آموزانی که پرشور در مورد موضوعات آمریکای لاتین هستند، کارشناسی ارشد در مطالعات اسپانیایی باز می شود تا فرصت های شغلی بی پایان. آیا شما می خواهید برای شرکت تمام وقت یا پاره وقت، برنامه به مناسب برنامه شما وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.