Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 درجه های کارشناسی ارشد که در مطالعات ارکستر 2023

2 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات ارکستر 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد یک فرصت برای دانش آموزان برای تحصیلات تخصصی تر در سطح بالاتری است. این الزام است برای برخی از حرفه ها و معمولا بر مهارت ها و دانش های دریافت شده در طول دوره کارشناسی دریافت می شود.

برای کسانی که علاقه مند به دانستن استاد مطالعات ارکستر است، این برنامه درجه بالایی است که موسیقیدانان را برای حرفه ای به عنوان یک نوازنده ارکستر تربیت می کند. اکثر برنامه ها بر روی ساختن یک مجسمه موسیقی تمرکز می کنند، که اغلب به وسیله خاص دستگاه پخش می شود. مطالعات ارکستر همچنین فرصتی برای نوازندگان برای پخش در ارکسترهای متصل به محلی و احتمالا تور با ارکستر برای بخشی از ترم است.

تکمیل مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات ارکستر می تواند دانش آموزان مهارت های لازم را برای انجام کارهای هنری و تفسیر سبک های متمایز موسیقی بر روی یک ابزار مشخص ارائه دهد. علاوه بر این، مطالعات ارکستر نیز می تواند فارغ التحصیلان را برای موفقیت در مصاحبه ها و مصاحبه های موسیقی آماده کند.

برنامه های کارشناسی ارشد در مطالعات ارکستر می تواند به صورت تمام وقت و یا نیمه وقت کامل شود و می تواند بین یک و نیم تا سه سال طول بکشد. هزینه های برنامه ممکن است بسته به کدام برنامه ارائه شده متفاوت باشد.

نتیجه اولیه شغلی برای دانشجویان کارشناسی ارشد در ارکستر، یک موسیقیدان حرفه ای در ارکستر است. این امر مستلزم تمرین، انجام و احتمالا سفر به یک گروه برای یک یا چند فصل است. فارغ التحصیلان موفق ممکن است با استفاده از رشته های تخصصی در برنامه های آموزشی، به عنوان یک ارکستر یا به عنوان یک مربی یا معلم برای دانش آموزان ارکستر کار کنند. بسیاری از برنامه های فارغ التحصیل با گروه های محلی همکاری می کنند تا دانش آموزان فرصت های خود را برای کسب تجربه در حین تکمیل مدرک خود داشته باشند.

مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات ارکستر در سراسر جهان در دسترس است. کجا یک برنامه را انتخاب می کنید ممکن است به یک علاقه خاص به یک ارکستر حرفه ای حرفه ای تبدیل شده باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • هنر های نمایشی
  • موسیقی
  • مطالعات ارکستر
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه