Keystone logo

26 کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم اجتماعی مطالعات منطقه ای مطالعات آفریقا 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم اجتماعی
  • مطالعات منطقه ای
  • مطالعات آفریقا
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (26)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم اجتماعی مطالعات منطقه ای مطالعات آفریقا

در سطح مطالعات استاد شامل تحقیقات تخصصی به یک موضوع و یا با توجه عملکرد حرفه ای، نشان دادن سطح تسلط بالاتر از میدان. طول برنامه از یک تا دو سال، بسته به منطقه مورد مطالعه.

یک استاد در مطالعات آفریقایی چیست؟ این برنامه دانش آموزان آماده به دنبال یک دوره بسیار متمرکز و خواستار مطالعه با ترکیب کار کلاس درس با مطالعه این زمینه است. دانش آموزان باید گزینه های متعدد برای طراحی برنامه های فراملی و بین رشته ای در راستای منافع خاص خود را دارند. ترم ممکن است شامل مقدمه آموزش و پرورش تطبیقی، روش تحقیق، شهرنشینی در جهان در حال توسعه، فرهنگ گرایی در شمال آفریقا، سیاست آفریقا و مطالعات آفریقا جهانی است.

مزایای کسب مدرک کارشناسی ارشد مطالعات آفریقایی شامل مهارت های یادگیری که به نفع زندگی شخصی و حرفه ای دانش آموزان.آنها یاد می گیرند که چگونه به مشکل را حل کند، برقراری ارتباط، سازماندهی، کار با تیم، خود مدیریت و ارتباط بین کشورهای مختلف در آفریقا، شمال امریکا و اروپا.

از آنجا که طول برنامه از مدرسه به مدرسه متفاوت است، یک طیف گسترده ای از هزینه وجود دارد. دانش آموزان را تشویق به تماس با موسسات فردی که آنها را علاقه و درخواست انتظارات هزینه خاص.

فارغ التحصیلان این برنامه اغلب فرصت های شغلی عرضه در بازار در صنایع مختلف مانند منابع انسانی، سیاست، چاپ و نشر، آموزش و پرورش، سازمان های غیر انتفاعی، حقوق، پزشکی، ارتباطات و رسانه های خبری پیدا این درب به طیف گسترده ای از انتخاب حرفه و شغل، از جمله مشاور فرهنگی، عامل زمینه خدمات، فعال حقوق بشر، وکیل، لابی باز می شود، سفیر سازمان ملل، مشاور مهاجرت، افسر رابط چند فرهنگی، مدیر بنیاد غیر انتفاعی، روزنامه نگار، جامعه مدیر توسعه و خبرنگار خارجی.

بسیاری از گزینه های آنلاین برای این برنامه است که برای دانش آموزان آینده نگر در مناطق دور افتاده با دسترسی محدود به یک دانشگاه مفید وجود داشته باشد. همچنین آن را آسان تر برای زبان آموزان بزرگسالان امروز برای ثبت نام در کلاس های از طریق ماژول های آموزش از راه دور می سازد. برای شروع، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.