Filter
درجه های کارشناسی ارشد
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی 3‏ مدرک کارشناسی ارشد را مشاوره مدرسه

یک مدرک کارشناسی ارشد دارای مدرک کارشناسی ارشد است که می تواند از یک تا چهار سال به طول انجامد. بعضی از برنامه ها نیاز به دانش آموزان برای نوشتن پایان نامه و یا امتحان واجد شرایط علاوه بر تکمیل تعدادی از ساعت اعتباری. برنامه ها می توانند حرفه ای یا مبتنی بر تحقیق باشند.

استاد مشاور مدرسه چیست؟ دانش آموزان معمولا در استراتژی های مشاوره دانش آموزان K-12، مدارس، خانواده ها و جوامع آموزش داده می شوند. دانش آموزان ممکن است کلاس هایی مانند اصول مشاوره مدرسه، مهارت ها و تکنیک های مشاوره ای، مفاهیم سیستم های خانواده، مشاوره چند فرهنگی، رشد و توسعه انسانی و روانپزشکی و تشخیص را بگیرند. افرادی که در برنامه کارشناسی ارشد هستند تمایل به یادگیری برای کمک به دانش آموزان در تمام سنین برای تمرکز بر پیشرفت تحصیلی، شغلی، اجتماعی و عاطفی دارند، به آنها اجازه می دهند موفقیت در مدرسه را به دست آورند و آمادگی خود را برای زندگی بزرگسالان به ارمغان بیاورند.

مزایای زیادی برای کسب مدرک کارشناسی ارشد در مشاوره مدرسه وجود دارد. فارغ التحصیلان معمولا مهارت های گوش دادن عالی را توسعه می دهند. از طریق آموزش دادن دیگران به تمرکز بر روی اهداف، آنها معمولا به این مهارت ها نیز می رسند. دانش آموزان همچنین می توانند تجربه کار با افراد با زمینه های مختلف را به دست آورند. این اجازه می دهد تا آنها را به افراد محترم که درک کار یک جامعه متنوع است.

دانشگاه ها در سراسر جهان برنامه های مختلف کارشناسی ارشد را ارائه می دهند و هزینه ها می توانند بر اساس زمان اتمام و دوره های آموزشی متفاوت باشند. تماس با مکتب خاصی که علاقه مند به پرسیدن درباره انتظارات تحصیلی باشد.

استاد راهنما در مدرسه می تواند دانش آموزان را برای مشاغل به عنوان مشاوران مدرسه، دستیارهای اداری و دیگر موقعیت های علمی آماده کند. بعضی از فارغالتحصیلان حرفه ای را با سازمان های غیر انتفاعی دنبال می کنند که در آن قادر به کمک به کودکان تحت تعقیب و سوء استفاده هستند. فارغ التحصیلان همچنین می توانند برای حرفه ای شدن به عنوان مدیران پرونده های بالینی، مددکاران اجتماعی، مربیان و معلمان آموزش عالی، واجد شرایط باشند. فارغ التحصیلان با داشتن مقدار کمی از دوره های آموزشی و صدور مجوز، می توانند به عنوان متخصصان بهداشت روان و درمانگران روان شناختی مشاغل را پیدا کنند.

مدرک کارشناسی ارشد در مشاوره مدرسه به راحتی می تواند در یک محیط سنتی در محوطه دانشگاه یا از طریق یک برنامه آموزشی آنلاین انجام شود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

3نتایج درمشاوره مدرسه

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

استاد آموزش در مدرسه مشاوره برنامه 48 ترم ساعت، برنامه اعتبار CACREP است. برنامه شامل تمرین (100 ساعت بالینی) و دو دوره کارشناسی (600 ساعت بالینی) در مدارس ابتدایی، متوسط ... [+]

مأموریت برنامه آموزش مشاوره در دانشگاه ایالتی آلاباما، آماده سازی فارغ التحصیلان است که به عنوان مشاوران حرفه ای در مدارس و سازمان های اجتماعی عمل می کنند. این برنامه یک چارچوب قوی در نظریه مشاوره و تکنیک، و همچنین به عنوان "دست" کارآموزی و کارورزی تجربیات فراهم می کند.

دانش آموختگان انتظار می رود که نشان سطوح بالایی از خود آگاهی؛ رفتار اخلاقی؛ دانش از فرایندهای فکری سازگار و ناسازگار و رفتار مهارت های لازم برای اثر تغییر رفتار مشتری مثبت؛ و ویژگی های شخصی از مراقبت، یاران همدلانه.... [-]

آمریکا Montgomery
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidade da Coruña

مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه در زمینه تدریس مدارک تحصیلی و تحصیلات تکمیلی، آموزش حرفه ای و آموزش زبان، عنوان دانشکده علوم تربیتی است که متعلق به حوزه علوم اجتماعی و حقوقی ا ... [+]

معرفی

مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه در زمینه تدریس مدارک تحصیلی و تحصیلات تکمیلی، آموزش حرفه ای و آموزش زبان ، عنوان دانشکده علوم تربیتی است که متعلق به حوزه علوم اجتماعی و حقوقی است.

استاد نیاز به تکمیل 60 اعتبار ECTS، نظری عملی. این اعتبارات به صورت زیر توزیع می شوند: ماژول عمومی (16 واحد)، ماژول خاص (26 اعتبار)، پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد (18 واحد).

ماژول عمومی برای همه دانش آموزان ثبت نام رایج است و دارای شخصیت اجباری است. ماژول خاص و Practicum متفاوت است با توجه به ویژگی های هر برنامه سفر و یا تخصص. Practicum نیز شخصیت چهره به چهره دارد و در مراکز آموزش متوسطه ایجاد شده است که با موافقت با Xunta de Galicia ایجاد شده است.... [-]

اسپانیا A Coruña
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Grand Canyon University

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش Grand Canyon University در مدرک مشاوره (IL)، افرادی را با مدرک لیسانس برای پیگیری حرفه ای به عنوان یک مشاور مدرسه راهنمایی و به دنبال صدور گوا ... [+]

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش Grand Canyon University در مدرک مشاوره (IL)، افرادی را با مدرک لیسانس برای پیگیری حرفه ای به عنوان یک مشاور مدرسه راهنمایی و به دنبال صدور گواهینامه آماده می کند.

یک مدرک کارشناسی ارشد به عنوان گام بعدی برای پیشرفت حرفه ای در دو حوزه تاثیرگذار - آموزش و مشاوره می باشد. با تکمیل این مدرک، مدرسان مدرسه می توانند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند و در کمک به مبارزه دانش آموزان جوان برای غلبه بر موانع، در حالی که آنها برای گام بعدی در سفر آموزشی خود و رسیدن به رویاهای شغلی خود را آماده می کنند.... [-]

آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 بیشتر
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی