Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 22 درجه های کارشناسی ارشد که در مردم شناسی اجتماعی 2023

22 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مردم شناسی اجتماعی 2023

بررسی اجمالی

برنامه های مدرک کارشناسی ارشد برای دانش آموزانی که قبلا سطح تخصص حرفه ای را در یک رشته به دست آورده اند، وجود دارد تا بتواند این تخصص را توسعه دهد. این برنامه ها را تقویت و آموزش مهارت های اصلی که تعریف رهبری و تجربه تصمیم گیری لازم برای پیشرفت در این زمینه را تدریس می کند.

استاد در انسان شناسی اجتماعی چیست؟ این درجه پیشرفته است که بر دانش اصلی انسان شناسی به دست آمده در یک برنامه کارشناسی با کارهای خاص در جوامع مدرن و رویکردهای اجتماعی برای درک طبیعت انسانی استوار است. تمرکز آن معمولا بر اساس درک روش های اجتماعی علمی به جای آناتومی یا باستان شناسی است و روش های آن بیشتر در جوامع معاصر به جای جمعیت های منسجم و موقعیت های تاریخی اجتماعی استفاده می شود.

دانش آموزان در این برنامه های تحصیلی ممکن است یاد بگیرند که برای درک بهتر تعاملات انسانی، شناسایی نیروهایی که بر آن تاثیر می گذارند، و به وضوح افکار خود را با دیگران ارتباط دهند. این مهارت ها به طور مستقیم با ارائه یک جعبه ابزار برای بیان ارتباط بین نیروهای اجتماعی و رفتار انسان، غنی سازی زندگی و تجربیات حرفه ای را فراهم می آورد.

هیچ هزینه ای برای برنامه های تحصیلی در انسان شناسی اجتماعی وجود ندارد. این به این دلیل است که نرخ تحصیلات از مکان به محل متفاوت است. به طور کلی، یک برنامه کارشناسی ارشد ممکن است دو تا سه سال تمام وقت را برای تکمیل آماده کند، که پس از بررسی در مدارس، پیش بینی هزینه های تحصیلات را آسان می کند.

فارغ التحصیلان علوم انسانی اجتماعی تقاضا برای مقامات مقامات محلی در بسیاری از کشورها هستند. آنها نیز اغلب توسط موسسات خیریه برای مقامات به عنوان افسران در شرکت های غیر انتفاعی دنبال می شوند. سازمان های بین المللی نیز فارغ التحصیلان علوم انسانی اجتماعی را برای اعضای کادر کمک های بین المللی استخدام می کنند. کارگران این حوزه ها غیرمعمول نیستند تا قبل از رسیدن به موقعیت افسران، به عنوان کارگران کمک کننده تجربه کنند.

پیدا کردن یک برنامه که متناسب با نیازهای هر دانش آموز است با جستجویی آغاز می شود که گزینه ها را باز می کند. به مدارس آنلاین و آجر و ملات نگاه کنید و گزینه های بین المللی خود را بررسی کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم اجتماعی
  • مردم شناسی
  • مردم شناسی اجتماعی
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (22)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه