Keystone logo

45 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات ورزش و ورزش مربیگری ورزشی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات ورزش و ورزش
  • مربیگری ورزشی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات ورزش و ورزش (45)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات ورزش و ورزش مربیگری ورزشی

درجه 's با استاد است که اغلب اولین گام در به دست آوردن یک موقعیت های پیشرفته و یا تخصصی حرفه ای است. این برنامه ها تمایل به ارائه تخصص برای دانش آموزان که در حال حاضر به سطوحی 's با کارشناسی.

یک استاد در مربیگری ورزشی چیست؟ این برنامه ها از این فرضیه مورد آزمایش قرار می دهد که توانایی هدایت و ایجاد انگیزه در ورزشکاران ممکن است از طریق مطالعه دقیق و تجربه عملی کشت به کار گیرند. دوره های رایج اغلب موضوعات در روانشناسی، نظریه های ورزشی و پیشگیری از آسیب دیدگی را پوشش میدهد. از آنجا که این برنامه ها تمایل به تمرکز بر کسب مهارت های مربیگری، همچنین تمرینات اغلب عملی که شامل رهبری تیم در یک محیط رقابتی وجود دارد. همچنین ممکن است انتظار برای به دست آوردن مشاوره از مربیان موفق و حرفه ای صنعت در کنار ایده ها را از نظریه پردازان و مربیان. تحقیق و توسعه مقالات برای چاپ در نشریات حرفه ای نیز اغلب تمرکز از این برنامه ها می باشد.

مهارت های تصفیه شده در طول این دوره از یک به یک استاد به دست آوردن در درجه مربیگری مربیگری ممکن است شامل توانایی ایجاد انگیزه در افراد و گروه ها. سازمانی و ارتباطات مهارت های لازم برای تکمیل بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد 'نیز اغلب در مفید در انواع برنامه های کاربردی است.

درجه مربیگری اغلب سرمایه گذاری قابل توجهی در یک 'ها آینده است. اطمینان حاصل کنید که شما می دانید این مقیاس سرمایه گذاری خود را از طریق تماس با بخش مربوطه در هر موسسه قبل از اعمال.

اکثر افرادی که مدرک 's با استاد در این موضوع این کار را با هدف تبدیل شدن به یک مربی ورزشی. این موقعیت رهبری اغلب نیاز به سطح بالایی از استقامت فیزیکی و انرژی از نامزدها هستند. فارغ التحصیلان اخیر ممکن است اشتغال به عنوان کمک مربی و یا یک مربی متخصص در منطقه مربوط به مدرک خود را پیدا کنید. این افراد اغلب ورزشکاران با مشاوره داده محور هدایت و ارتباط با مربیان مدیریت.

عشق به ورزش ممکن است پایه و اساس یک شغل دانشگاهی موفق است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.