Keystone logo

17 کارشناسی ارشد برنامه ها که در خودبهسازی مربیگری حرفه ای 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • خودبهسازی
 • مربیگری حرفه ای
رشته های تحصیلی
 • خودبهسازی (17)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در خودبهسازی مربیگری حرفه ای

  مدرک کارشناسی ارشد سطح تحصیلات تکمیلی است که دانش آموزان را برای پیشرفت تخصصی در رشته های خود به رسمیت می شناسد. دانش آموزان قادر به گسترش دانش و مهارت های خود برای آماده شدن بهتر برای پیدا کردن و شگفتی در شغلی با ارزش هستند. دستیابی به مدرک می تواند به طور کلی طی دو سال انجام شود.

  استاد در مربیگری شغلی چیست؟ این برنامه ها بر اساس درک نظری دانش آموزان از مشاوره و مشاوره شغلی طراحی شده اند و روش های موثر استفاده از منابع مورد استفاده در محیط های کاری حرفه ای را آموزش می دهند. موضوعات درس ممکن است شامل ارتباط سالم در میان همسالان، ارتباطات در قالب های نوشته شده، روش تحقیق، روانشناسی، تحقیقات و توسعه سازمانی، نظریه های یادگیری، اخلاق حرفه ای و مربیگری در تنظیمات کسب و کار باشد. بعضی از برنامه ها ممکن است قبل از پذیرش پیش نیاز باشند.

  دریافت مدرک مربیگری حرفه ای می تواند دانش آموزان را با مزایای بسیاری ارائه دهد. توانایی تقسیم مفاهیم آکادمیک برای استفاده عملی، دانستن چگونگی و زمان استفاده از منابع موجود و نشان دادن ارتباطات مفصل و موثر، مهارت های ارزشمندی هستند که دانش آموزان می توانند در موفقیت و پیشرفت در حرفه های موفق استفاده کنند.

  هزینه های برنامه ممکن است بر اساس هر موسسه و دوره دوره متفاوت باشد. دانش آموزان آینده نگر برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد هزینه ها و الزامات، به مدارس ارائه می دهند که برنامه انتخابی خود را در اختیار آنها قرار می دهند.

  فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی ارشد می توانند انتظار داشته باشند طیف گسترده ای از فرصت های شغلی بالقوه را پیدا کنند. برخی از نامزدهای احتمالی شغل شامل مربیان حرفه ای، مشاوران، استخدام، مدیران پروژه، هماهنگ کننده خدمات شغلی، مربیان انتقال، مشاوران مدرسه، توسعه دهندگان حرفه ای، معلمان و درمانگران هستند. بسیاری از مربیان حرفه ای موقعیت در زمینه های مرتبط از جمله مدارس و دانشگاه ها، سازمان های جانباز، شرکت های کمک شغلی، آژانس های شغلی، سازمان های جوانان و انواع مختلف کسب و کار پیدا می کنند.

  گزینه های آنلاین، پاره وقت و بین المللی دانشجویان از هر نوع پس زمینه در دسترس هستند. برای شروع مدرک تحصیلی، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.