Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 20 درجه های کارشناسی ارشد که در مراقبت معنوی 2023

20 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مراقبت معنوی 2023

بررسی اجمالی

یک دانش آموز به طور معمول مدرک کارشناسی ارشد زیر یک درجه چهار سال از مدرک لیسانس هنر و یا کارشناسی برنامه علوم تعقیب می کند. با این نوع از مطالعات پیشرفته، فرد فرصت های شغلی اضافی در قسمت انتخاب شده با موقعیت های پیشرفته است که به طور کلی ارائه حقوق بالاتری دارند.

یک استاد در مراقبت معنوی چیست؟ یک استاد در مراقبت معنوی دانش آموزان فراهم می کند با مطالعه عمیق که در طبیعت از مراقبت معنوی، مداخلات و آموزش و پرورش متمرکز است. با غلظت کامل از انعکاس کلامی، درجه خواهد دانش آموزان مهارت های به وزیر به جمعیت خاص با ادغام روانشناسی و الهیات است. این اثر خود را به جماعت و دیگران ممکن است آنها خدمت می کنند افزایش می دهد. این نیز ارائه می دهد برنامه درسی دانش آموزان مربوط به عمل و تئوری از وزارت.

فارغ التحصیلان که این نوع از درجه به دست آوردن از دستیابی به یک مطالعه جامع در ترکیبی از مطالعات دینی، اخلاق و مشاوره معنوی برای اعمال به تمام جنبه های زندگی حرفه ای خود بهره مند شوند. افراد نیز موجود مجموعه ای از مهارت های ارتباطی خود را افزایش دهد به کار با طیف گسترده ای از مردم در موقعیت های مختلف، از کلیساها به بیمارستان.

هزینه برای این نوع از درجه به طور گسترده ای متفاوت خواهد بود بسته به انتخاب دانشگاه. عوامل موثر بر هزینه های مالی را تعیین خواهد کرد شامل محل، رشته تحصیلی و مدت زمان از درجه. این به طور معمول از یک تا سه سال طول می کشد تا کامل شود.

فرصت های شغلی برای یک فرد که به یک استاد در مراقبت معنوی دریافت در بخش های مختلف می باشد. موقعیت می توانید کشیش یک جماعت کلیسا، یک روحانی در یک بیمارستان و یا یک وزیر کار به عنوان یک مشاور برای جوانان، سالمندان و یا سایر مناطق کار بالینی باشد.مشاغل در اطراف وزارت با ادغام روانشناسی و معنویت متمرکز شده است.

برنامه با تمرکز در مراقبت معنوی موجود در بسیاری از کشورها در سراسر جهان می باشد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • الهیات
  • مراقبت معنوی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (20)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه