Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 37 درجه های کارشناسی ارشد که در مدیریت کیفیت 2023

37 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت کیفیت 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد یک سند معتبر توسط دانشگاه به دانش آموزانی که سطح معینی از ترم پیشرفته پایان برساند در یک زمینه خاص از مطالعه، در نتیجه نشان دادن یک سطح بالایی از دانش و تفکر اصلی در موضوع انتخاب شده خود را اهدا شده است.

کارشناسی ارشد در مدیریت کیفیت چیست؟ کارگران مدیریت کیفیت فرآیندهای است که اطمینان حاصل شود خدمات یک سازمان یا محصول یک استاندارد از قوام که به مصرف کنندگان تجدید نظر حفظ پیاده سازی. این زمینه مطالعه مستلزم دوره که دانش آموزان با اصول و مبانی مدیریت و کارآفرینی در هر دو مقیاس کوچک و بزرگ القا. در یک اقتصاد به طور فزاینده جهانی به طور مداوم در حال تکامل فن آوری، کلاس نگاهی به آموزش روش هایی که برای اجرای جدیدترین دستگاه ها و فرآیندهای برای به حداکثر رساندن بهبود محصول.

وقتی یک دانش آموز در مقطع کارشناسی ارشد در مدیریت کیفیت را بدست آورده، او یک دارایی بسیار با ارزش بالقوه برای تقریبا هر سازمانی می شود.اگر یک شرکت امیدوار است تا رسیدن به مخاطبان بزرگ، به آن نیاز کارشناسان در مدیریت کیفیت به نیازهای مطمئن مصرف کنندگان هستند دیدار کرد.

از آنجا که زمینه مدیریت کیفیت نسبتا جوان است، هزینه به دنبال برنامه ای علمی می تواند به شدت متفاوت است. وب سایت تحقیقات و ارتباط با پذیرش کارگران برای دریافت اطلاعات مورد نیاز.

به رغم ظهور اخیر مدیریت کیفیت، تقاضا برای کارشناسان با مدرک کارشناسی ارشد در مورد این موضوع بالا است. هر شرکت در بخش خصوصی، کوچک یا بزرگ، به مدیران کیفیت به ممیزی فرآیندها، بررسی شکایات و اطمینان از سیستم های موثر است. مردم به خوبی آشنا در مدیریت کیفیت اطمینان حاصل شود که محصولات و خدمات به دست آوردن شهرت مثبت در بازار است. آیا این سازمان در حمل و نقل و یا اسباب بازی کار می کند، کارشناسان با توانایی برای مدیریت و نگهداری استانداردهای برای بقا حیاتی است.

از آن زمان موفق به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در مدیریت کیفیت است، که آیا آن را آنلاین و یا در فرد است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت کیفیت
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (37)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه