Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 7 درجه های کارشناسی ارشد که در مدیریت کسب و کار کوچک 2023

7 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت کسب و کار کوچک 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد درجه دو ساله است که اغلب پس از اتمام دوره کارشناسی به دست می آید. این به شما دانش عمیق تر و کاملتری از زمینه شما می دهد و می تواند فرصت های شغلی جدید را باز کند.

استاد در مدیریت کسب و کار کوچک چیست؟ این درجه ممکن است وسیله نقلیه برای تمام ابزارهایی باشد که شما نیاز دارید تا کسب و کار کوچک موفقیت آمیز باشد. این می تواند شما را در درک جدیدی از انواع بازاریابی، امور مالی و منابع انسانی مورد نیاز برای حفظ یک کسب و کار کوچک در بالای رشته خود به شما معرفی کند. تمرکز بر فن آوری، مدیریت و رهبری، و فروش می تواند به شما در دستیابی و سودآوری کسب و کار شما در معاملات کوچک کمک کند.

مزایای بسیاری برای یک مدرس مدیریت کسب و کار کوچک برای زندگی حرفه ای و زندگی شخصی شما وجود دارد. شما ممکن است مهارت هایی مانند مدیریت زمان، سازمان، و مدیریت پول را یاد بگیرید که می تواند به شما برای بهبود شما کمک کند.

هزینه یک برنامه کارشناسی ارشد به چندین عامل بستگی دارد، از جمله محل و نهاد. با خودتان چک کنید تا ببینید چه اتفاقی میافتد و هزینه آن چیست.

فرصت های شغلی در کسب و کار کوچک وجود دارد، و شما ممکن است انتخاب خود را با مدرک کارشناسی ارشد. شما می توانید شروع به کسب و کار خود را کوچک، فروش یک محصول و یا خدمات مستقیم به مصرف کنندگان. یا ممکن است تصمیم بگیرید که تبدیل شدن به یک مشاور برای سایر شرکت های کوچک بهترین گزینه است. فرصت های زیادی در زمینه شرکت وجود دارد، مانند یک مدیر بازاریابی در یک شرکت که محصولات را برای کسب و کارهای کوچک به فروش می رساند. حرفه ای های دولتی مانند مدیر حساب با یک بدن که به کسب و کار کوچک کمک می کند نیز مناسب است.

شما احتمالا می توانید دریابید که استاد مدیریت کسب و کار کوچک نزدیک به جایی که هستید هستید، مهم نیست که چه جایی از جهان در آن هستید، با این برنامه ها در بسیاری از کاتالوگ های آنلاین آنلاین موجود است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات کسب و کار
  • مدیریت کسب و کار
  • مدیریت کسب و کار کوچک
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه