Keystone logo

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات پایدار
 • مطالعات اقتصادی پایدار
 • مدیریت پایدار
رشته های تحصیلی
 • مطالعات پایدار (87)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

87 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت پایدار 2024

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت پایدار

  برنامه کارشناسی ارشد اغلب به دنبال تکمیل مدرک لیسانس می باشد و می تواند به دانش آموزان کمک کند تا متخصص متمرکز در یک زمینه را دنبال کنند. این برنامه ها ممکن است دانش آموزان فرصت های حرفه ای خود را گسترش دهند.

  استاد مدیریت مداوم است؟ این برنامه بر روی ارائه دانش آموزان به یک درک متعادل از روش های مدیریت و روش های پایدار تمرکز می کند. دانش آموزان می توانند درک عمیق از محیط زیست مدرن محیط کسب و کار که در آن کسب و کار کار می کنند. دانش آموزان ممکن است دوره هایی را که موضوعات مربوط به بازاریابی، عملیات، استراتژی، تجارت بین الملل، مدیریت زیست محیطی، اقتصاد، مالی و حسابداری را پوشش می دهد، بررسی کنند. بسیاری از برنامه ها دوره های انتخابی را ارائه می دهند تا به دانش آموزان کمک کنند تا منافعشان را متمرکز کنند، با تمرکز بر مسائل خاص از جمله روش های تولید، برون سپاری، حمل و نقل و روابط بین الملل.

  دانش آموزان اغلب این برنامه را با مهارت های رهبری پیشرفته تر که می توانند به آنها برای کسب موقعیت های مدنی دست یابند را ترک کنند. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند درک تخصصی بیشتری از مسائل زیست محیطی و روش های صنعت پایدار به دست آورند، که می تواند آنها را برای کارفرمایان جذاب تر کند، فرصت های شغلی را افزایش دهد و توانایی کسب درآمد.

  تغییر قیمت برنامه بر مبنای موسسه دانش آموزان ممکن است بخواهند وقت خود را به اتمام برسانند تا بتوانند هزینه کل برنامه را تعیین کنند. بسیاری از برنامه ها برای تکمیل دو تا سه سال طول می کشد اما ممکن است متفاوت باشد.

  دانش آموزانی که یک استاد در مدیریت پایدار را کامل می کنند، ممکن است نقش های مختلفی در سازمان های متنوع ایفا کنند. دانش آموزان ممکن است موقعیت خود را به عنوان برنامه، دستیار و مدیران ارشد نظارت بر عملیات پایداری شرکت پیدا کنند. علاوه بر این، برخی از دانش آموزان ممکن است به عنوان تحلیل گران پایداری یا مشاوران برای عملیات شرکتی و عمومی عمل کنند. دانش آموزان همچنین ممکن است موقعیت خود را به عنوان مدیران کارخانه ها، متخصصان عملیات و مدیران انبار پیدا کنند، در صورتی که ممکن است انطباق مناسب را تضمین کنند. بعضی از دانش آموزان نیز ممکن است به عنوان تحلیلگران در سازمان های فعال محیط زیست اکتشاف کنند.

  کارشناسی ارشد در برنامه های مدیریت پایدار می تواند در بسیاری از سازمان های بین المللی یافت شود و برنامه های آنلاین به عنوان یک جایگزین عالی برای موسسات سنتی در محل ارائه می شود. برای شروع تحقیقات، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.