Keystone logo

15 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت هتل بین المللی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • گردشگری و مهمان نوازی
  • مدیریت هتل
  • مدیریت هتل بین المللی
رشته های تحصیلی
  • گردشگری و مهمان نوازی (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت هتل بین المللی

مدرک کارشناسی ارشد درجه کارشناسی ارشد که معمولا یک تا دو سال طول می کشد به تکمیل است. اغلب بر روی اطلاعات به دست در برنامه مدرک کارشناسی می سازد و یا در برخی موارد، از تجربه کاری. برنامه های کارشناسی ارشد نیز در رشته خاص از مطالعه با تمرکز.

یک استاد در مدیریت بین المللی هتل چیست؟ این برنامه طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای ورود به حوزه سرعت در حال رشد از مدیریت هتل، دادن درک عمیق از صنعت گردشگری بین المللی و همچنین دانش و مهارت مورد نیاز برای کار یک هتل یا شکلی شبیه از محل اقامت توریستی. اغلب تمرکز قوی بر شایستگی های مدیریتی مانند رهبری، مهارت های سازمانی و تکنیک های حل مسئله وجود دارد. ترم نیز اغلب شامل روش های عملیاتی برای هتل ها، مدیریت درآمدها، مدیریت ریسک و دوره های بازاریابی و حتی اساسی است.

فارغ التحصیلان برنامه مدرک کارشناسی ارشد با تمرکز بر مدیریت هتل بین المللی اغلب مهارت های بسیار قابل انتقال مانند مدیریت پروژه و رهبری تیم که کمک به آنها آماده برای تعدادی از مشاغل در صنعت هتل و یا فراتر از یادگیری است. ترکیبی از مهارت های مدیریت عمومی و دانش صنعت خاص در نظر گرفته شده به آنها را ترک موقعیت خوبی در بازار بسیار رقابتی است.

هیچ قیمت مجموعه برای یک کارشناس ارشد مدیریت هتل بین المللی وجود دارد. هزینه ها بسته به انتخاب های آموزشی موسسه، کشور و طول مدت این برنامه است. بهترین کار این است برای تماس با دفتر پذیرش طور مستقیم برای اطلاعات مشخص تر است.

گردشگری یکی از صنایع سرعت در حال رشد در جهان است. پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت هتل بین المللی، فارغ التحصیلان اغلب قادر به از انواع شغل در سراسر جهان را انتخاب کنید. برخی از عناوین شغلی ممکن است مدیر هتل، مدیر درآمد و مدیر بخش.فارغ التحصیلان کار فقط در هتل ها، اما چشمه های معدنی، و اقامتگاههای تفریحی تخت خواب و صبحانه، که می تواند کمک به افزایش شانس خود را از پیدا کردن کار پس از فارغ التحصیلی.

یک تعداد زیادی از موسسات در سراسر جهان که درجه این استاد خاص ارائه وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که برای مقایسه گزینه های مختلف. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.