Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 24 درجه های کارشناسی ارشد که در مدیریت مهمان نوازی بین الملل 2023

24 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت مهمان نوازی بین الملل 2023

بررسی اجمالی

پس از تکمیل یک برنامه کارشناسی مانند مدرک کارشناسی، بسیاری از مردم را انتخاب کنید برای افزایش دانش خود را در رشته انتخابی خود با پیگیری مدرک کارشناسی ارشد. این برنامه فوق لیسانس معمولا یک یا دو سال به طول می انجامد، می روم دانش آموزان با درک عمیق از موضوع دارد.

یک استاد در مدیریت مهمان نوازی بین المللی چیست؟ این درجه می دهد فارغ التحصیلان درک درستی از گردشگری و مهمان نوازی صنعت و چگونه آن را در سراسر جهان توسعه یافته است. دانش آموزان در مورد تحولات مختلف در این زمینه از طریق یک لنز بین المللی یاد بگیرند، در حالی که در همان زمان به دست آوردن دانش عملیاتی کسب و کار در این بخش است. آنها معمولا دوره را محور تکنیک های اطراف مدیریتی، مانند توسعه استراتژی، مدیریت پروژه، بازاریابی، عملیات و منابع انسانی. آنها نیز اغلب انتخاب را به انتخابی مربوط به یک منطقه انتخاب شده در صنعت، مانند سفر ماجراجویی، سفرهای دریایی و یا مدیریت هتل.

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه کارشناسی ارشد با تمرکز بر مدیریت مهمان نوازی بین المللی، فارغ التحصیلان اغلب خود را در یک موقعیت رقابتی با توجه به مهارت های آنها در رهبری تیم، مدیریت پروژه و مدیریت کسب و کار به دست آورد را پیدا آنها به راحتی می توانید به طور مستقیم به اواسط تا پست های مدیریتی در سطح بالا را وارد کنید.

مدرسه شما را انتخاب کنید به مطالعه در، موقعیت جغرافیایی آن و مدت زمان دوره انتخاب همه تحت تاثیر قرار هزینه مدرک این استاد است. بنابراین، شما باید دفتر پذیرش مدرسه به طور مستقیم برای اطلاعات در مورد هزینه ها و گزینه های کمک های مالی تماس بگیرید.

هیچ کمبود کار در صنعت مهمان نوازی وجود دارد، به خصوص با کارشناس ارشد مدیریت مهمان نوازی بین المللی. فارغ التحصیلان معمولا خود را برای تعدادی از موقعیت خود را در صنعت در کشور در سراسر جهان واجد شرایط پیدامدیر هتل، مواد غذایی و آشامیدنی بدهید، بدهید رفت و آمد مکرر، مشاور و پژوهشگر فقط چند فرصت های شغلی ممکن است در دسترس پس از فارغ التحصیلی می باشد.

محبوبیت درجه این کارشناسی ارشد بدان معنی است که گزینه های این برنامه در سراسر جهان در هر دو دانشگاه بزرگ و کالج های خصوصی کوچک وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • گردشگری و مهمان نوازی
  • مهمان نوازی
  • مدیریت مهمان نوازی بین الملل
رشته های تحصیلی
  • گردشگری و مهمان نوازی (24)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه