Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 44 درجه های کارشناسی ارشد که در مدیریت مدرسه 2023

44 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت مدرسه 2023

بررسی اجمالی

برای دانش آموزانی که به دنبال پیشرفت تحصیلی خود و مهارت های خود هستند، مدرک کارشناسی ارشد یک مسیر مشترک است. بسته به برنامه و دانشگاه، این درجه پیشرفته را می توان در یک تا سه سال به دست آورد و ممکن است به صورت محلی یا از راه دور تکمیل شود.

استاد مدرسه در مدرسه و چه چیزی مربوط به آن است؟ این درجه می تواند دانش آموزان را برای هدایت مدارس فردا با فراهم آوردن پیشینه قوی در اخلاق، قانونی و بهترین شیوه های آموزش، آماده سازد. به طور معمول، بخشی از برنامه تحصیلی شامل کار در مدارس واقعی مدرسه می شود که با برنامه دانشگاه همکاری می کنند که در آن دانش آموزان تجربه های مفید را ایجاد می کنند و محیط های آموزشی مداوم و موفق را ایجاد می کنند. دانشجویان در دنیای مدرسه تحت پوشش قرار می گیرند، در حالیکه در حین کسب تجربه عملی و واقعی در دنیای واقعی، از جمله روش های آموزشی، تکنولوژی آموزشی و استراتژی های رهبری مطالعه می کنند.

دانش آموزانی که دوره های خود را کامل می گذارند، معمولا برای برگزاری مدارس و برنامه های آموزشی در سرتاسر جهان آماده می شوند. دانش آموزان می توانند توانایی حمایت از یک محیط آموزشی متنوع، ارزیابی و بهبود عملکرد دانش آموزان و مهارت های رهبری انتقادی را به دست آورند. این مدارک نه تنها فارغ التحصیلان را برای حرفه های تحصیلی پیشرفته آماده می کند، بلکه می توانند به رشد شخصی خود ادامه دهند.

تلاش برای بودجه برای مدرک کارشناسی ارشد؟ عوامل متعددی در نظر گرفته شده اند که بسیاری از آنها بین برنامه ها تغییر می کنند. برای اطلاعات دقیق در مورد هزینه تحصیل و تحصیل، باید با ادارات استخدام مدرسه مورد نظر خود تماس بگیرید.

مسیرهای حرفه ای متعدد ممکن است برای دانش آموزان با زمینه ای قوی در مدرسه مدرسه در دسترس باشد. فارغ التحصیلان می توانند نقش هایی مانند مدیران مدارس، ثبت نام دانشگاه ها، سرپرستان مدرسه، هماهنگ کننده برنامه های آموزشی و بسیاری از موقعیت های دیگر در آموزش خصوصی و عمومی را پر کنند. فرصت های اضافی برای اشتغال ممکن است شامل صنایع مانند رسانه های آموزشی، شرکت های مشاوره آموزشی و مدیریت آموزش شرکت ها باشد.

تقویت توانایی های حرفه ای و مهارت های حیاتی با استاد در مدرسه. از لحاظ محلی و یا از راه دور، یک دانشگاه وجود دارد که می تواند به اهداف خاص و نیازهای آموزشی شما کمک کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • آموزش
  • هدایت آموزشی
  • مدیریت مدرسه
رشته های تحصیلی
  • آموزش (44)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه