Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 49 درجه های کارشناسی ارشد که در مدیریت مد 2023

49 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت مد 2023

بررسی اجمالی

برنامه کارشناسی ارشد یک مسیر محبوب برای دانش آموزانی است که می خواهند پس از گرفتن مدرک کارشناسی تحصیلات خود را ادامه دهند. از آنجایی که اغلب به صورت پاره وقت در دسترس است، برای حرفه ای های فعلی نیز ممکن است دانش خود را در حالی که هنوز کار می کند، ممکن است.

استاد مدير مد چگونه است؟ این برنامه برای دوستداران مد که مهارت کسب و کار را دارند، طراحی شده است. اکثر برنامه ها، مطالعه ی مد با ارتباطات، مدیریت برند و روش های خرید مد است. فارغ التحصیلان باید قادر به پیش بینی و تشخیص تغییرات تکنولوژیکی، اقتصادی و اجتماعی در کسب و کار و راه حل های تخیلی باشند. کلاس ها ممکن است شامل استراتژی های بازاریابی برای شرکت های لوکس، روانشناسی و تاریخی جنبه های مد، طراحی مد و تحقیق، و عملکرد اقتصادی شرکت ها و مارک ها باشد.

دانش آموزانی که این درجه را دنبال می کنند، به روش های مختلفی بهره می گیرند. آنها مهارت های تحلیلی و تصمیم گیری قوی را توسعه می دهند. آنها همچنین یاد می گیرند چگونه به طور موثر ارتباط برقرار کنند و پیشنهادات را در قالب های بصری و نوشته شده ارائه دهند.

هزینه آموزش و پرورش نباید دانشجویان را از ادامه تحصیل در رؤیای خود نگه دارد. از آنجا که هزینه ها می توانند از یک مؤسسه به دیگری متفاوت باشند، دانش آموزان باید اطراف خود را دعوت کنند و از نیازهای مالی خاصی بپرسند. کلاس های آنلاین نیز ممکن است به کاهش هزینه ها کمک کند.

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مد می تواند به تعدادی از حرفه های مختلف در صنعت مد منجر شود. برخی از عناوین حرفه ای ممکن است شامل مدیر محصول، مدیر نام تجاری مد، مد خریدار و مدیر خرده فروشی باشد. بعضی از فارغ التحصیلان ممکن است تصمیم به کار در زمینه برنامه ریزی حوادث، روابط عمومی یا بازاریابی داشته باشند. کارفرمایان ممکن است شامل آژانس های طراحی، مارک های مد، فروشگاه های خرده فروشی یا مجلات باشند. بعضی از افراد ممکن است تصمیم بگیرند به طور مستقل به صورت مشاوره ای کار کنند.

از آنجا که این درجه را می توان در مدارس در سراسر جهان به دست آورد، دانش آموزان می توانند به همه آنها در اینجا دسترسی پیدا کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت مد
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (49)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه