Keystone logo

173 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات اقتصادی امور مالی مدیریت مالی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات اقتصادی
  • امور مالی
  • مدیریت مالی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (173)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات اقتصادی امور مالی مدیریت مالی

بسیاری از دانش آموزان مایل به گرفتن دانش خود را از عملیات مالی یک گام به پس از اخذ مدرک کارشناسی و دنبال کارشناسی ارشد در مدیریت مالی. دانش آموزانی که مایل به دست آوردن یکی از این مدارک تحصیلی اغلب درک مشتاق بازارهای مالی و لذت بردن از کار با امور مالی.

یکی از اولین سوالات دانش آموزان زمانی که آنها برای اولین بار به این برنامه معرفی شده است، "کارشناسی ارشد در مدیریت مالی چیست؟" این درجه خاص دانش آموزان فرصت می دهد به کارشناسی کارشناسی ارشد موضوعاتی که تاثیر سلامت مالی یک سازمان، مانند ساختار سرمایه، سود سهام، خطر، و ارزیابی جریان نقدی. دانش آموزان ممکن است دوره های مالی به طور کلی علاوه بر کلاس که به تصمیمات سرمایه گذاری، امور مالی شرکت های بزرگ بین المللی، و اقتصاد جهانی مربوط را.

درست امور مالی کسب و کار بسیار رقابتی است.هنگامی که دانش آموزان را دنبال و به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت مالی، آنها قادر به کسب مهارت و دانش است که آنها نیاز به ایستادگی کردن در این زمینه رقابتی و کار در یک موقعیت که آنها را حقوق و دستمزد احترام می پردازد.

چقدر هزینه برای به دست آوردن این نوع از مدرک کارشناسی ارشد تا حد زیادی توسط موسسه و چه اتهامات دانشگاه شهریه متغیر است. علاوه بر این، چقدر هزینه ثبت نام در یکی از این برنامه ها نیز در طول آن و محل دانشگاه بستگی دارد.

فارغ التحصیلان که پایان مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت مالی می تواند برای موسسات بزرگ مالی، شرکت های رسانه ای، یا شرکت در حال رشد تقریبا در هر صنعت کار می کنند. کسانی که یکی از این مدارک تحصیلی دست آوردن نیز ممکن است به عنوان مشاور یک تحلیلگر مالی، شخصی یا کسب و کار مالی، مدیر حساب، مدیر مالی، امتحان مالی، و یا در هر موقعیت دیگر که نیاز به دانش عمیق از سیستم های مالی و مهارت مدیریت قوی کار می کنند.

دانش آموزان علاقه مند در به دنبال این نوع از درجه ممکن است قادر به گذراندن دوره های آنلاین اگر آنها خواسته های بسیاری را در زمان خود و یا در شخص. برای شروع روند درخواست، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.