Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 26 درجه های کارشناسی ارشد که در مدیریت غذا و آشامیدنی 2023

26 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت غذا و آشامیدنی 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده و پس از اتمام یک برنامه کارشناسی به دست آورده است. با ثبت نام، شما می توانید آموزش خود را ادامه و آماده برای شروع یک کار موفق. دوره های کارشناسی ارشد دانشجویان با در درک عمیق از رشته خود و تسلط بر مهارت های خود را ارائه می کنند.

یک استاد در مواد غذایی و آشامیدنی مدیریت چیست؟ با مطالعه مواد غذایی و مدیریت آشامیدنی، دانش آموزان در حال آماده سازی برای یک حرفه ای در مدیریت رستوران و بهره برداری است. دوره های آموزشی شامل ملزومات کسب و کار، مانند حسابداری، بودجه بندی، منابع و مدیریت زمان، و بازاریابی است. در مواد غذایی و نوشیدنی ها مدیریت به طور خاص، است تمرکز بیشتر قرار داده شده در ارتباط با مشتریان و چالش های خاص که با اجرای یک رستوران وجود دارد. به میزان کمتر، دانش آموزان در این زمینه می تواند سلامت، ایمنی و بهداشت مطالعه است.

دانش آموزانی که کسب مدرک کارشناسی ارشد قادر به ورود به جایگاه های بیشتر و کسب حقوق و دستمزد بالاتر از در غیر این صورت ممکن خواهد بود. دانش آموزان نیز منحصر به فرد آماده برای تبدیل شدن به کارآفرینان و مدیریت و یا عمل رستوران خود را دارند.

شهریه و هزینه ها برای ثبت نام در برنامه مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت مواد غذایی و آشامیدنی با مدرسه و برنامه شما را انتخاب متفاوت است. کشور و طول مطالعه همچنین هزینه را تحت تاثیر قرار. قبل از اینکه شما یک برنامه را انتخاب کنید، حتما تمامی گزینه های خود را به طور کامل.

حرفه ای مشترک است که مواد غذایی و آشامیدنی مدیریت فارغ التحصیلان می توانید دنبال در مدیریت رستوران و مدیریت است. این موقعیت شامل اپراتور، مدیر تغییر، مدیر بازاریابی، مدیر خدمات به مشتریان، و مدیر منابع انسانی. در حالی که آن کمتر شایع است، آن را نیز ممکن است برای ورود حرفه ای در بهداشت و ایمنی، مانند بازرس بهداشت یا مشاوره بهداشت.اگر شما این تمرکز را انتخاب کنید، شما همچنین می توانید در ایجاد سیاست کار می کنند.

اگر شما علاقه مند در راه اندازی یک رستوران و یا کسب و کار کیترینگ، در یک برنامه مواد غذایی و آشامیدنی مدیریت ثبت نام. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی
  • تجارت غذا و آشامیدنی
  • مدیریت غذا و آشامیدنی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی (26)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه