Keystone logo

53 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت طراحی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات طراحی
 • مدیریت طراحی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (53)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت طراحی

   دانش آموزان با شور و شوق از هنر می تواند حرفه خود را با اخذ مدرک 's با استاد بیشتر. این نوع از درجه است که اغلب برای گرفتن موقعیت های بالا پرداخت ارزشمند و می تواند با مطالعه تمام وقت یا پاره وقت دست آورده است.

   کارشناسی ارشد در مدیریت طراحی چیست؟ این نوع از درجه در هر فرد آموزش نحوه ایجاد تصاویر متحرک، گرافیک و فیلم ها با استفاده از تکنیک برش، لبه طراحی متمرکز است. دانش آموزان ریز لحن نظم و انضباط خود را با تسلط برنامه های کامپیوتری، مطالعه تاریخ های مختلف از فرم هنری و در حال توسعه مجموعه ای از آثار هنری و اصلی آنها می توانند برای به دست آوردن کارآموزی استفاده کنید. آنها دریافت بازخورد از همسالان و استادان خود را به تجزیه و تحلیل انتقادی و بهبود کار خود را.

   فارغ التحصیلان این برنامه باید رضایت از به دست آوردن تفکر انتقادی، حل مسأله، رهبری و مدیریت مهارت های قوی است که می تواند آنها را در سراسر زندگی حرفه ای خود کمک کند.بسیاری از صنایع به دنبال افراد با مهارت های مدیریت فردی و هم بزرگ است که همچنین می تواند در خارج از جعبه فکر می کنم و ایجاد انیمیشن های منحصر به فرد.

   هزینه یک کارشناس ارشد مدیریت طراحی بستگی به موسسه. طول برنامه کاربر می شود. ترین بین یک و سه سال است. توصیه می شود که دانش آموزان یک موسسه 's با دفتر اداری تماس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های درگیر.

   بیشتر فارغ التحصیلان تا پایان کار در فیلم و یا چاپ و نشر صنعتی در دو را به صورت دائم و یا آزاد. آنها تیم منجر به اطمینان از اتمام موفقیت آمیز مشتریان 'انتظارات. صنعت فیلم در نیاز به ثابت از انیماتورهای به کار بر روی فیلم کودکان و یا فیلم با جلوه های ویژه است. مجلات و روزنامه ها استخدام حرفه ای را به منظور جلب تصاویر برای مقالات و یا وب سایت های آنلاین. دیگران تصمیم به تدریس در مراکز دولتی یا خصوصی و یا ارائه یک در یک دستور العمل.

   افراد می توانند این درجه از موسسات در سراسر جهان به دست آورند و می توانید از دوره های آنلاین و یا در محوطه دانشگاه را انتخاب نمایید. برای شروع، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.