Keystone logo

29 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت سازمانی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات مدیریت
  • مدیریت
  • مدیریت سازمانی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (29)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت سازمانی

برای اینکه در دنیای کسب و کار موفق، کارکنان باید درک قوی از چگونگی حفظ سازمان و مدیریت موثر از فعالیت های دیگر. کسانی که مایل به افزایش مهارت های سازمانی و مدیریت خود را باید در نظر دنبال مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت سازمانی.

هنگامی که به این برنامه را برای اولین بار معرفی شد، بسیاری از دانش آموزان بپرسید، "کارشناسی ارشد در مدیریت سازمانی چیست؟" دانش آموزانی که مایل به دریافت یکی از این مدارک تحصیلی مطالعه موضوعات مختلف مربوط به کسب و کار متفاوت است. به عنوان مثال، در حالی که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت سازمانی، یک دانش آموز ممکن است کلاس در مدیریت زنجیره تامین، تجزیه و تحلیل ترافیک، مدیریت عملیات، و مدیریت پروژه را.

Pursing این نوع مدرک کارشناسی ارشد است برای دانش آموزان بسیار مفید، زیرا به آنها اجازه می دهد تا برای توسعه مهارت های آنها نیاز به موفقیت در دنیای کسب و کار.دانش آموختگان با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت سازمانی اغلب بسیار پس از کسب و کار تقریبا در هر صنعتی که نیاز کارکنان با ظرفیت قابل توجه برای مدیریت و سازمان به دنبال.

چقدر هزینه برای به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت سازمانی تا حد زیادی توسط موسسه متفاوت است. هزینه شهریه هر مدرسه ارائه می دهد که این برنامه اغلب بستگی به محل موسسه و طول برنامه مدیریت سازمانی خود.

کسانی که از این برنامه فارغ التحصیل می توانید انتظار به کار در یک موقعیت است که نیاز به آنها را به موفقیت مدیریت و سازماندهی وظایف مربوط به کسب و کار به طور روزانه. به عنوان مثال، یک فرد با این درجه می تواند به عنوان یک تحلیلگر زنجیره تامین، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت حساب، مدیریت منابع انسانی، و یا هر موقعیت مرتبط دیگر که نیاز به کارمند برای بهبود بهره وری و عملیات از کسب و کار "شیوه در روزانه کار اساس.

دانش آموزان باید زمان را به طور کامل درک آنچه آنلاین و حضوری گزینه های برنامه از طیف گسترده ای از دانشگاه های مختلف در دسترس به آنها می باشد. برای دریافت این روند آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.