Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 درجه های کارشناسی ارشد که در مدیریت رویدادهای مرتبط با مد 2023

2 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت رویدادهای مرتبط با مد 2023

بررسی اجمالی

پس از فارغ التحصیلی کالج، کارشناسی ارشد 'درجه گام بعدی منطقی برای دانش آموزان بسیاری از به دنبال ادامه تحصیل و کسب تجربه ارزشمند و دانش در زمینه های حرفه ای است. درجه به طور کلی چند سال طول می کشد تا کامل، و مجموعه تا فارغ التحصیلان برای مشاغل در منطقه خود را از مطالعه.

کارشناسی ارشد در مد رویداد مدیریت چیست؟ این مسیر از مطالعه با هدف آموزش دانش آموزان در مهارت های بسیاری مورد نیاز برای برنامه ریزی و اجرای بزرگ و مد در مقیاس کوچک حوادث، از جمع آوری اعانه به نشان می دهد. به منظور آماده سازی دانش آموزان برای سرعت گام و خواستار دنیای مد، این برنامه اغلب مهارت های مدیریت و سازمان تاکید کنند. دانش آموزان یاد می گیرند به روی پای خود فکر می کنم و تصمیم گیری موثر تحت محدودیت های زمانی. ترم می تواند درس در مدیریت مد، برنامه ریزی استراتژیک و نام تجاری عبارتند از.

شاید بزرگترین سود که این استاد 'درجه به شاگردان ویژگی موضوع است.دانش آموزان با مهارت بسیار بتن و عملی در زمینه مدیریت رویداد مد فارغ التحصیل. برای کسانی که به دانش آموزان علاقه مند در به دنبال فرصتهای شغلی در این زمینه، استاد در مد مدیریت رویداد غیر قابل تعویض است.

هر استاد 'رشته ها دارای هزینه های مختلف، تا حد زیادی در مدرسه اساس محل و اندازه. اگر می خواهید به دانستن بیشتر در مورد هزینه های ثبت نام و ثبت نام، در نظر تماس دفتر پذیرش هر برنامه به طور مستقیم.

استاد در مد مدیریت رویداد در میان برنامه های کارشناسی ارشد 'درجه در این واقعیت است که آن را میسازد از یک مسیر شغلی بسیار روشن برای فارغ التحصیلان تا حدی منحصر به فرد است. برنامه ریزی و مدیریت را نشان می دهد، گالاس و جمع آوری اعانه موسسه خیریه در دنیای مد برنامه فورا ترین بارز این درجه است. با این حال، فارغ التحصیلان در رفته برای قرار دادن آموزش و تجربه خود را به دیگر استفاده نیز هست. مهارت های مدیریت و ارتباطات هستند تقریبا در هر حرفه ای بسیار ارزشمند، به ویژه در کسب و کار.در این مفهوم، دانش آموزان به هیچ وجه محدود در گزینه های شغلی خود هستند.

اگر مدیریت رویداد مد علاقه شما است و شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد برنامه های مختلف در دسترس در سراسر جهان هستند، پایگاه داده قابل جستجو ما یک محل عالی برای شروع تحقیقات خود را است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مد
 • مدیریت رویدادهای مرتبط با مد
رشته های تحصیلی
 • مد (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه