Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 22 درجه های کارشناسی ارشد که در مدیریت دریایی 2023

22 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت دریایی 2023

بررسی اجمالی

استاد 's با درجه نشانه آن است که یک دانش آموز دانش عمیق از رشته انتخابی خود را از مطالعه به دست آورده است. این درجه به معنای پس مدرک لیسانس 's با به دست آورده است، و به طور کلی نیاز به حدود دو سال برای تکمیل.

پس فقط به آنچه کارشناس ارشد مدیریت دریایی است؟ این زمینه مطالعه شامل رهبری، جهت، و دولت در یک زمینه دریایی. دانش آموزان ممکن است همه چیز در مورد حمل و نقل، استخراج منابع، ماهیگیری، و سایر صنایع یاد بگیرند. آنها ممکن است جنبه های تجاری، حقوقی، عملی، و مالی صنعت حمل و نقل، و همچنین پیشگیری از حوادث و مدیریت ریسک را پوشش میدهد. برخی از برنامه نیز با اصول اولیه مدیریت کسب و کار مقابله، کمک به دانش آموزان رهبران موثر در صنعت خود را انتخاب شوند.

کسانی که دنبال برنامه های مدیریت دریایی اغلب استخراج تعدادی از مزایای از انجام این کار.برای یکی، پیگیری مدرک کارشناسی ارشد می توانید کمک به دانش آموزان مهارت های مهم، مانند تفکر انتقادی، حل مسأله، و ارتباطات یاد بگیرند. برای دیگری، این برنامه می توانید یک پایگاه دانش در عمق که ممکن است در دستی در سراسر زندگی حرفه ای دریایی آمده فراهم می کند.

هزینه یک مدرک در این زمینه می تواند بر روی طیف وسیعی از عوامل مختلف بستگی دارد. تحقیقات مالی دقیق باید قبل از ثبت نام در هر موسسه انجام شده است. برخی از عوامل است که باید در نظر گرفته شود قیمت مواد، هزینه ها، شهریه به طور کلی، و سفر و یا زندگی هزینه می باشد.

دانش آموزانی که تکمیل یک رشته مدیریت دریایی ممکن است قادر به کار در طیف گسترده ای از نقش های بالقوه است. آنها می توانند مدیران، برنامه ریزان، مدیران، مشاوران، و یا تحلیلگران برای حمل و نقل شرکت ها و سازمان های دیگر در صنعت دریایی است. آنها همچنین می توانند متخصصان دریایی در شرکت های بزرگتر شود. برخی از فارغ التحصیلان و حتی تصمیم به شروع کسب و کار خود را دارند.

آیا شما علاقه مند به دنبال کارشناس ارشد مدیریت دریایی؟ پایگاه داده ما می تواند کمک به شما برای شروع. فقط برای برنامه خود را در زیر جستجو و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت دریایی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (22)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه