Keystone logo

39 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات کسب و کار مدیریت کسب و کار مدیریت بازرگانی بین الملل 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات کسب و کار
  • مدیریت کسب و کار
  • مدیریت بازرگانی بین الملل
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (39)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات کسب و کار مدیریت کسب و کار مدیریت بازرگانی بین الملل

مدرک کارشناسی ارشد است اولین قدم بعد از مدرک لیسانس در پیشرفت آموزش و پرورش شما. به طور کلی، نیاز به دو سال تحصیل تمام وقت برای تکمیل است، اما راه های زیادی برای رشد در حرفه شما ایجاد می کند.

استاد در مديريت بازرگاني بين الملل چه است؟ با توجه به افزایش جهانی شدن، کسب و کار بین المللی افزایش می یابد. این مدرک می تواند مهارت هایی را که شما نیاز دارید برای درک تکنولوژی و پیشرفت های تدارکاتی که برای کسب و کار بین المللی ضروری است را به شما بدهد. این می تواند به شما در دستیابی و نگهداری مشتریان و مشتریان در سراسر جهان کمک کند و همچنین به شما بینش جدیدی را در مورد برنامه ریزی استراتژیک مورد نیاز برای بازاریابی، مالی و منابع انسانی برای موفقیت در سراسر جهان کمک می کند.

مزایای یک استادیار مدیریت بازرگانی بین المللی، اغلب نه تنها در حوزه کاری شرکت شما، بلکه در زندگی شخصی شما نیز کاربرد دارد. یاد بگیرید چگونه به حرکت فرهنگ های مختلف دیپلماتیک، چگونگی مدیریت تدارکات و تجارت و نحوه دسترسی بیشتر به مردم از طریق تکنولوژی.

هزینه یک مدرک کارشناسی ارشد به مدرسه و منطقه بستگی دارد. تماس با مدارس مورد علاقه شما برای خلاصه ای از هزینه ها، یک مکان مناسب برای شروع است.

اگر مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی را بدست آورید، مسیرهای جدید شغلی ممکن است باز شود. شما ممکن است خود را به عنوان کارگردانی بازاریابی یا منابع انسانی مشغول به کار کنید. یا ممکن است تصمیم بگیرید که شرکت مشاوره خود را شروع کنید یا برای مجله کسب و کار بنویسید. کسب و کار کوچک نیز می تواند مفید باشد؛ شما می توانید تصمیم بگیرید که کسب و کار خود را در سطح بین المللی افزایش دهید یا شاید بتوانید کمک های خود را به راه اندازی کسب کنید که ممکن است به رهبر جهانی نسل آینده تبدیل شود.

دوره های مدیریت کسب و کار بین المللی در بیشتر کالج ها و دانشگاه ها ارائه می شود و بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد را ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.