Keystone logo

241 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت کسب و کار 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات کسب و کار
 • مدیریت کسب و کار
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (241)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت کسب و کار

  سطح مدرک کارشناسی ارشد آموزش و پرورش می دهد فارغ التحصیلان این فرصت را به تحصیل خود ادامه دهند و پس از اتمام برنامه مدرک کارشناسی. پس از اتمام مدرسه فارغ التحصیل، دانش آموزان اغلب درک عمیق از رشته خود لازم را برای ورود حرفه خود را دارند.

  یک استاد در مدیریت کسب و کار چیست؟ مانند یک برنامه کسب و کار به طور کلی، مطالعه مدیریت کسب و کار دانش آموزان با درک عملیاتی و اقتصادی برای ورود به یک حرفه ای در کسب و کار فراهم می کند. آنها همچنین، با این حال، یادگیری فرایندهای مدیریتی و مدیریت عالی به منظور آماده شدن برای نقش های رهبری. دوره اغلب در مدیریت منابع انسانی، کارآفرینی، امور مالی، حسابداری و بازاریابی تمرکز می کنند.

  کسب و کار در حال حاضر یک منطقه بسیار سودمند از تمرکز برای دانش آموزان به دلیل آن اجازه می دهد تا آنها را برای ورود به یک حرفه ای بسیار پایدار است که اغلب ارائه می دهد حقوق بزرگتر است.مطالعه دولت ممکن است حتی بیشتر مفید برای دانش آموزان بلند پروازانه چرا که آنها ممکن است واجد شرایط برای ورود پست های مدیریتی و رهبری است.

  شهریه و هزینه از درآمد کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار متفاوت با توجه به عوامل مختلف است. مدرسه و برنامه شما ثبت نام در، و همچنین طول و کشور خود را از مطالعه، تحت تاثیر قرار خواهد چقدر هزینه برای کسب مدرک خود را. قبل از ثبت نام، تحقیق همه گزینه های خود را به طور کامل.

  درآمد یک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار اجازه می دهد تا شما را به هر یک از مشاغل از درجه کسب و کار معمولی، مانند کاردانی فروش، تحلیلگر مالی، و یا حسابدار. علاوه بر این، ممکن است درها را به رهبری و موقعیت اداری، از جمله مدیر منابع انسانی، مدیر مالی، مدیر فروش، و یا یک رئیس بخش را باز کنید. بسیاری از این مشاغل معمولا برای کسانی که با مدرک کارشناسی ارشد محفوظ است، نه به سادگی آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی.

  به منظور شروع برنامه رشته مدیریت کسب و کار شما، بهتر است که تحقیق و خود را پیدا کنید برنامه ای است که مطابق تمام نیازهای خاص خود را. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.