Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 99 درجه های کارشناسی ارشد که در مدیریت بازاریابی 2023

99 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت بازاریابی 2023

بررسی اجمالی

بسیاری از دانش آموزان آرزو به منظور افزایش مهارت های مدیریتی خود و پالایش مهارت های بازاریابی خود را خود ایستادگی کردن در این زمینه خود را به نهایت را. با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازاریابی، دانش آموزان آماده برای موفقیت در صنعت بازاریابی بسیار رقابتی خواهد بود.

قبل از استفاده از این برنامه، بسیاری از دانش آموزان بپرسید، "کارشناسی ارشد در مدیریت بازاریابی چیست؟" با پیگیری این درجه، دانش آموزان به روش های بازاریابی محبوب معرفی و آموزش داده که چگونه به اجرا و ترویج استراتژی های بازاریابی کارآمد و موثر است. دانش آموزان نیز به احتمال زیاد یاد بگیرند که چگونه برای انطباق با سرعت در حال تغییر فن آوری، ساخت حفظ مشتری و رضایت، و تسهیل ارتباط بین مشتری و کسانی که آنها را با در تیم بازاریابی خود کار می کنند.

مزایای زیادی در ارتباط با به دست آوردن آموزش عالی در زمینه بازاریابی وجود دارد.به عنوان مثال، با به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازاریابی، دانش آموزان آموزش داده می شود که چگونه نه تنها در موقعیت مدیریت تجاوز، بلکه چگونه به سرعت حرکت می کند تا در شرکت خود را. علاوه بر این، دانش آموزان با این درجه نیز ممکن است قادر به پیدا کردن یک شغل در این زمینه خود را راحت تر از دیگران باشد.

چقدر هزینه برای به دست آوردن این نوع از درجه بستگی به عوامل مختلف متفاوت است. به عنوان مثال، چقدر یک دانش آموز برای این درجه می پردازد ممکن است در جایی که آنها به مدرسه و چه نهاد خاص او را انتخاب برای حضور در است.

کسانی که در این برنامه شرکت می کنند می توان انتظار داشت به فرصتی برای کار در تعدادی از مواضع داشته باشد.پس از اخذ این مدرک، فارغ التحصیلان می توانند در به عنوان یک مدیر خرده فروشی، محصول و یا مدیریت نام تجاری، مدیر بازاریابی در یک کسب و کار به موقعیت کسب و کار، مدیر بازاریابی اینترنتی، تبلیغات مدیر، تحلیلگر تحقیقات بازار، مدیر بازاریابی مستقیم، یا هر موقعیت دیگر کار که نیاز به یک دانش پیشرفته از هر دو بازاریابی و مدیریت.

دانش آموزانی که مایل به شرکت در برنامه کارشناسی ارشد برای مدیریت بازاریابی این فرصت را به را انتخاب کنید از انتخاب گسترده ای از دانشگاه های مختلف داشته باشد. برای دریافت با روند درخواست آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات بازاریابی
  • بازاریابی
  • مدیریت بازاریابی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات بازاریابی (99)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه