Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه درجه های کارشناسی ارشد که در مدیریت، کسب و کار و اقتصاد 2023

1 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت، کسب و کار و اقتصاد 2023

overview

کارشناسی ارشد مطالعات حرفه ای (MPS) یک برنامه کارشناسی ارشد است که هدف از آن آماده کردن دانشجویان برای کاربرد رشته های تحصیلی خود در جهان واقعی است. در حالی که سایر مقاطع تحصیلی پس از کارشناسی به شکلی گسترده تر بر تئوری و تحقیق متمرکز هستند، کارشناسی ارشد مطالعات کاربردی به شکلی خاص بر مطالعات عملی در یک حوزه میان رشته ای تاکید دارد.

مطالعات حرفه ای در مدیریت، بازرگانی و اقتصاد چیست؟ افرادی به ادامه تحصیل در MPS در این حوزه می پردازند که در نظر دارند از شغل فعلی خود به حرفه دیگری وارد شوند، یا افراد حرفه ای که می خواهند مهارت های خود را متناسب با صنعت مورد نظر شخصی سازی کنند، یا دانشجویانی که می خواهند وارد حرفه ای شوند. در بسیاری از برنامه ها مجموعه 30 واحد درسی می بایست گذرانده شود که میان آموزش در کلاس درس و پروژه ها تقسیم می شود. بسیاری از برنامه ها ترکیبی از کارگماری و کارآموزی است. یکی از ارزش های MPS فرصت برقراری ارتباط با رهبران صنایع است، چه از طریق کلاس درس و چه از طریق پروژه نهایی.

مزایای یک برنامه کارشناسی ارشد مانند این بسیار است. برنامه های موجود در سرتاسر جهان دوره هایی را ارائه می کنند که به منظور افزایش دانش حرفه ای در بازاریابی، امور مالی و بازرگانی بین الملل تهیه و طراحی گردیده اند. دانشجویان به حل و فصل مشکلات محل کار به عنوان بخشی از برنامه درسی می پردازند. دانش آموختگان با چیره دستی در زمینه های برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل و با مهارت های فردی کارآمد از برنامه تحصیلی دانش آموخته می شوند.

هزینه های شهریه و ثبت نام از یک برنامه به برنامه دیگر متفاوت است. بهترین راه این است که به طور مستقیم با دانشگاه مورد نظر خود جهت اطلاع از جزئیات جدول پرداخت شهریه تماس بگیرید.

کارشناسی ارشد مطالعات حرفه ای در بازرگانی یا رشته های مشابه می تواند دانش آموخته را برای فرصت های شغلی فراوانی آماده سازد. مدیران توسعه و تحقیق و پژوهش، تحلیل گران توسعه، مدیران پروژه، مدیران دولتی و بخش داری ها، متخصصین غیرانتفاعی و روسای برنامه ریزی که از مهارت های عملی بسیار خوب برخوردارند، همواره مورد توجه و تقاضا می باشند. فرصت های دیگری نیز در زمینه آموزش به بزرگسالان و سازمان های خدمات اجتماعی و نیز در صنایع خصوصی وجود دارد. توسعه پایدار اولویت بسیاری از برنامه های تحصیلی MPS است، زیرا این حوزه دغدغه عملی تمامی سازمان های خصوصی و عمومی است.

پایگاه اطلاع رسانی ما فهرست مبسوطی از برنامه های تحصیلی کارشناسی ارشد مطالعات حرفه ای در سرتاسر جهان را ارائه می کند. بسیاری از برنامه ها به صورت آنلاین ارائه می شود که بدین ترتیب افراد پرمشغله نیز می توانند از انعطاف پذیری برنامه ها برخوردار گردند. در زیر برنامه تحصیلی خود را جستجو کنید و با تکمیل فرم نمونه به طور مستقیم با دفتر پذیرش دانشگاه مورد نظر خود تماس حاصل نمائید.

read_more

filters

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات حرفه ای
 • مدیریت، کسب و کار و اقتصاد
fields_of_study
 • مطالعات حرفه ای (1)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format