Keystone logo

52 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مخابرات 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات فن آوری
  • مخابرات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (52)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مخابرات

استاد در مخابرات برای افرادی است که می خواهند به کشف درسی با تمرکز بر مهندسی و علوم کامپیوتر، توسعه بیشتر حرفه ای و ساخت صلاحیت جدید برای تبدیل شدن به رقابتی تر در نیروی کار. برگزاری درجه پیشرفته در این زمینه را فراهم می کند بسیاری از مسیرهای مختلف است که می تواند دنبال کرد.

کارشناسی ارشد در ارتباطات چیست؟ استاد در مخابرات دانش آموزان با دانش ضروری، مانند طراحی شبکه و مدیریت پروژه مجهز. شرکت کنندگان مشتاق همچنین در مورد بلوک های ساختمان اساسی سیستم عامل و اصول مهندسی ارتباطات یاد بگیرند. دانش آموزان ممکن است گزینه های از یک آرایه وسیعی از دوره های که مطابقت منافع شخصی خود، از جمله پروتکل های سیستم، امنیت ارتباطات و ارزیابی عملکرد را انتخاب کنید.

هستند بسیاری از دلایل این که چرا دانش آموزان تصمیم به تکمیل یک استاد در مخابرات، آن را به عنوان آموزد انواع مفاهیم وجود دارد.علاوه بر این، درجه های پیشرفته در این زمینه افراد را قادر می سازد برای پیشبرد به سرعت در شبکه های کامپیوتری، امنیت اطلاعات و ارتباطات از راه دور مدیریت کسب و کار.

هزینه نوسانات بسته به نهاد، و برنامه به طور معمول بین یک تا سه سال طول می کشد. این ایده خوبی است برای دانش آموزان آینده نگر به تحقیق مدرسه به طور کامل به اطمینان حاصل شود که برنامه ارائه شده متناسب با اهداف پیش بینی شده است.

افرادی که در ارتباطات راه دور کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را به طور منظم خود را در تقاضای بالا برای تعدادی از چشم انداز شغلی، از جمله به عنوان یک تحلیلگر شبکه، سیستم های توسعه، مهندس سیستم، مشاور ارتباطات از راه دور و یا مدیر شبکه را پیدا کنید. این فرصت های شغلی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رقابتی است. دانش آموزان پایه های مخابراتی قوی تر با یادگیری چگونه به تعامل با دانشکده، دانشجویان و متخصصان صنعت از طریق تجارب یادگیری فشرده توسعه.

گزینه های بین المللی و داخلی در انواع دانشگاه در دسترس هستند. دوره های آنلاین یک جایگزین ایده آل برای زندگی مردم در سراسر جهان با دسترسی محدود به یک مرکز. گزینه های مبتنی بر اینترنت نیز به افرادی که حکم یک برنامه انعطاف پذیر رفع میکند. برای پیدا کردن مدرسه برای شما مناسب، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.