MASTERSTUDIES

‏ مرور کنید برنامه های کارشناسی ارشد را متصدی گری در سوئیس 2021‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

برنامه گزینشیتان می تواند دانش آموزان مهارت های مورد نیاز به عنوان یک متصدی موزه کار آموزش می دهند. برخی از برنامه نیز ممکن است دانش آموزان مهارت های توسعه به کار در سیستم عامل های آنلاین ایجاد صفحه نمایش دیجیتال کمک کند. دوره های آموزشی در یک برنامه ممکن است همه چیز را از دولت پوشش برای نمایش ایجاد.

سوئیس (به آلمانی: Schweiz به، فرانسوی: سوئیس، ایتالیا: Svizzera، Romansch:. Svizra سوئیس تا به برخی از دانشگاههای مشهور جهان مانند ETH در زوریخ، EPFL در لوزان، IHEID در ژنو، دانشگاه لوزان و یا دانشگاه سنت گالن. به خاطر داشته باشید، این ها 'بسیار بهتر را به زبان محلی صحبت می کنند، بنابراین اگر شما می توانید تی ' صحبت یا فرانسوی، آلمانی و یا ایتالیایی، بهتر است برای یک دوره زبان به اول است.

‏ برتر برنامه های کارشناسی ارشد را متصدی گری در سوئیس 2021‏

2نتایج درمتصدی گری, سویس Filter

گواهی مطالعات پیشرفته - استاد مطالعات پیشرفته در Curating

Zürcher Hochschule der Künste
کارشناسی ارشد
فوریه 2021
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
آلمانی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

CAS / MAS در Curating یک پلت فرم دیجیتالی است که متمرکز بر زمینه های مهم موزه شناسی، نمایشگاه های معاصر و کورینت است. این یک قدم عمیق عملی است - همراه با خواندن و بحث در مورد ...

اطلاعات بیشتر

آموزش کارشناسی ارشد در مطالعات Curatorial

Zürcher Hochschule der Künste
کارشناسی ارشد(MA)
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

ارتباط حرفه ای فرهنگ، هنر، معماری و طراحی ضروری است. آموزش و پرورش، قرار دادن موثر و ارتباط در حوزه هنر و طراحی نقش مهمی در بخش خصوصی و عمومی ایفا می کند که منعکس کننده تغییرا ...

اطلاعات بیشتر