MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی لهستان 2021‏

مدرک کارشناسی ارشد در رشته دانشگاهی اعطا شده به افرادی که با موفقیت دلالت سطح بالاتری از تخصص است. دو نوع اصلی از کارشناسی ارشد وجود دارد - تدریس و پژوهش است.

درآمد یک استاد نیاز به دو سال آموزش پس از گرفتن مدرک لیسانس. این مدرک پیشرفته ممکن است دانش آموزان برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند، به عنوان سختی از دانش آموزان قطار برنامه کمک کارشناسی ارشد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای زمین زندگی حرفه ای از رویاهای خود.

 

لهستان، رسما به جمهوری لهستان، یک کشور در مرکز اروپا است. با جمعیت 38 میلیون نفر، لهستان 6 پرجمعیت ترین کشور در اتحادیه اروپا است. دانش آموزان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا را ویزا برای تحصیل در لهستان نیاز ندارد. هزینه زندگی در لهستان است در میان پایین ترین در اتحادیه اروپا است.

چستوخووا است نه تنها برای صومعه پائولین از جیسنا گورا شناخته شده است اما نیز به خوبی برای امکانات آموزشی آن شناخته شده است. دانشگاه چستوخووا فناوری، دانشگاه ژان Długosz، دانشگاه Polonia و Wyższa Szkoła Hotelarstwa من Turystyki در میان نهادهای بالا رتبه از کشور می باشد.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ببینید 2021‏

نتایج Filter

کارشناس ارشد اقتصاد (مدرسه کسب و کار)

Polonia University
کارشناسی ارشد(MA)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
پردیس دانشگاهی

برنامه های کارشناسی ارشد با دانش مدیریت کسب و کار و اقتصاد دانش آموزان. درجه است بر اساس هسته ای و دوره های تخصصی تعلق می گیرد. ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد اقتصاد

Polonia University
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2 سال ها
پردیس دانشگاهی

هدف این است که برای آماده سازی پرسنل شایسته و تحصیلکرده در زمینه اقتصاد، که قادر به تجزیه و تحلیل فرآیندهای در حال وقوع در اقتصاد مدرن، که دانش از توابع اقتصاد معاصر است. ...

اطلاعات بیشتر