Keystone logo

8 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات اقتصادی امور مالی قوانین مالی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات اقتصادی
  • امور مالی
  • قوانین مالی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات اقتصادی امور مالی قوانین مالی

مدرک کارشناسی ارشد دانش آموزان ارائه می دهد فرصتی برای حفر کردن عمیق تر به مناطق خاصی از موضوع خود را انتخاب. دانش آموزان شرکت کننده در برنامه کارشناسی ارشد اغلب فرصت برای تعامل با حرفه ای ها که کارشناسان در این زمینه خود هستند. برخی از برنامه ها به دانش آموزان بشود به طور مستقیم از برنامه کارشناسی خود را در حالی که دیگران با حرفه ای در ذهن توسعه یافته است.

کارشناسی ارشد در قانون مالی چیست؟ اگر شما با توجه به حرفه ای به عنوان یک حرفه ای مالی و یا اگر شما در حال حاضر به کار و می خواهید برای پیشبرد مهارت های خود را، این برنامه می تواند یک بازی خوب. افراد مورد ممکن است قانون امور مالی، حقوق خصوصی، تجارت بین المللی، امور مالی شرکت ها، اداره امور شرکت و امور مالی ساختار یافته باشد. مباحث دیگر ممکن است تجزیه و تحلیل سند و تفسیر، نظریه های مالی، مالی و رفتاری باشد. کلاس ممکن است بانکی در سطح بین المللی، در خرده فروشی و یا سرمایه گذاری تنظیمات، و بانک مرکزی را پوشش میدهد.

دانش آموزان از این برنامه لذت بردن از مزایای بسیاری، از جمله شانس کار کردن با مربیان متخصص و حرفه ای با استعداد که در حال حاضر در صنعت تاسیس گردید. مزایای دیگر در توسعه مهارت های بیشتر توسط کارفرمایان پس از دنبال یافت می شود. این مهارت شامل تجزیه و تحلیل سند و تفسیر، آشنایی با ادبیات حقوقی و نظارتی، و تکنیک های نوشتن مناسب در این زمینه.

افرادی که علاقه مند به شرکت در این برنامه باید مدارس به صورت جداگانه با به دریافت شهریه و هزینه برنامه هستند. این هزینه ها می تواند از یک مدرسه خود را به دیگری متفاوت است، به خصوص به عنوان برخی از موسسات آموزشی در سراسر مرزهای بین المللی واقع شده است.

فارغ التحصیلان به خوبی برای کار در صنعت مالی آماده، به خصوص کسانی که در آن در عمق دانش و مهارت خوبی های honed مورد نیاز است.برنامه ها ممکن است در تمرکز بسیار تخصصی که فارغ التحصیلان آماده به برگزاری مشاغل سطح بالا در بانکداری سرمایه گذاری، تامین مالی شرکت ها، شرکت های تجاری و سرمایه گذاری، و کسب و کار بین المللی منجر شود.

افرادی که می خواهند برای آماده سازی برای موفقیت بیشتر در صنعت مالی و یا با سنگ تیز کردن منطقه از تخصص می توانید گزینه های خود را در لیست برنامه پژوهش. پس از تعیین مکان برنامه های خاص مورد علاقه، با پر کردن فرم بخوره. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.