Keystone logo

12 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات حرفه ای قانون حرفه 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات حرفه ای
 • قانون حرفه
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حرفه ای (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات حرفه ای قانون حرفه

  اخذ مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای می تواند به اثبات می شود برای انواع مختلف افراد مفید باشد. برای کسانی که تازه وارد مقطع کارشناسی می تواند قبل از ورود به بازار کار است بعد از پله سنگ در آموزش و پرورش خود را. همچنین، برای کسانی که در حال حاضر در بازار کار می تواند به عنوان یک منجنیق به آنها را به مرحله بعد در حرفه خود خدمت می کنند.

  استاد حرفه ای در قانون درجه ای است که اسپرز در پیشرفت کسانی که با پس زمینه قانون است. این برنامه ایجاد شده بر دانش فعلی افراد از قانون و گسترش می یابد، درک خود را از مفاهیم قانون کلیدی و برنامه های کاربردی. بسته به منطقه افراد از تمرکز آن در نظر گرفته شده به آنها عمق بیشتری از دانش را و به آنها اجازه در آن غلظت انتخاب اکسل. پس از تکمیل این درجه از دانش آموزان آماده به دنبال انواع مشاغل در زمینه قانون هستند.

  اگرچه درجه متمرکز است آن را هنوز هم دانش آموزان آماده به دنبال فرصتهای شغلی در مناطق و رشته های مختلف. احکام قانون به را تشکیل می دهند که بسیاری از قوانین و مقررات صنایع مختلف استفاده شده است، و به عنوان مطالعات قانون چنین می تواند در مناطق و موقعیت های مختلف اعمال می شود.

  هیچ یک هزینه برای یک استاد حرفه ای در قانون تنظیم وجود دارد. محل نهاد، به طور متوسط ​​هزینه حضور و این که آیا شما مطالعه آنلاین و یا در محوطه دانشگاه همه به هزینه های برنامه کمک می کند.

  تقریبا هیچ محدودیتی برای گزینه های شغلی ممکن است با این درجه وجود دارد. بسیاری از افرادی که آن را دنبال در حال حاضر در زمینه قانون، اقامت بسیاری در آن و عمل به عنوان نوعی از وکیل. افراد همچنین گزینه ای برای به عنوان مشاور یا مشاوران برای کسب و کار های مختلف، احتمالا با تمرکز بر جنبه های کسب و کار خاص، مانند قرارداد و یا مذاکرات در خدمت داشته باشد.

  تعدادی از گزینه های مدرسه برای دنبال استاد حرفه ای در قانون وجود دارد.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.