Keystone logo

16 کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم طبیعی فیزیک فیزیک نظری 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم طبیعی
  • فیزیک
  • فیزیک نظری
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (16)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در علوم طبیعی فیزیک فیزیک نظری

مدرک کارشناسی ارشد در قالب های مختلفی از قبیل کارشناسی ارشد علوم، استاد هنرهای آزاد و کارشناسی ارشد در دسترس است. تکمیل این دوره ها به طور متوسط ​​یک تا دو سال ثبت نام تمام وقت یا دو تا چهار سال ثبت نام نیمه وقت است.

استاد فیزیک نظری چیست؟ دانش آموزان در برنامه های درجه پیشرفته برای فیزیک ثبت نام می کنند ترکیبی از مکانیک کوانتومی، نظریه کوانتومی، فیزیک کاربردی و ریاضیات پیشرفته را مطالعه کنید. دوره ها شامل مباحث پیچیده ریاضی و نظری هستند و اغلب با ساعت های آزمایشگاهی که دانش آموزان تجربه تجربیات تحقیقاتی را کسب می کنند، تکمیل می شوند. همچنین با مطالعه کامل فیزیک کلاسیک، دانشجویان فارغ التحصیل با گزینه های تخصصی مانند astrophysics، فیزیک ذرات، فناوری نانو، بیوفیزیک و ریاضیات پیشرفته به منظور ارتقای مهارت های خود در این رشته متنوع ارائه می شوند.

دانش آموزانی که فیزیک نظری را در سطح کارشناسی ارشد می گذارند، اغلب مهارت های خود را به عنوان محققان ریاضی، تجربه های تحقیق قوی، توانایی های محاسباتی در سطح کارشناسی، و درک بیشتر از حد متوسط ​​در مورد اعداد که می توانند منجر به پیشرفت حرفه ای و همچنین توانایی های حل مسئله برتر در زندگی روزانه.

مدرک کارشناسی ارشد می تواند از لحاظ هزینه به طور گسترده ای متفاوت باشد، زیرا هر مدرسه، برنامه، زبان و دانش آموز متفاوت است. بسیاری از دانشگاه ها دانشجویان آینده نگر را بر اساس برنامه های پرداخت منحصر به فرد خود و همچنین ادارات مالی برای کمک به برنامه ریزی و تحقیق، برنامه ریزی می کنند.

از آنجایی که فیزیک نظری چنین زمینه ای متنوع است، نباید جای تعجب باشد که فرصت های شغلی به طور کلی برای فارغ التحصیلان سودمند است. صنایع بالقوه برای دانشجویان باز شامل تحقیقات، مراقبت های بهداشتی، تکنولوژی و انرژی می شوند. فارغ التحصیلان خارج از کار به عنوان مربیان یا محققان در دانشگاه ها گاهی اوقات به عنوان تکنولوژیست های زیست پزشکی، متخصصان ژئوفیزیک، روباتیک و نانوتکنولوژیست ها کار می کنند. علاوه بر این، بسیاری از فیزیکدانان نظری در کنار مهندسان در هر دو سازمان خصوصی و عمومی در سراسر جهان کار می کنند.

مانند بسیاری از مدارس با تمرکز آزمایشگاهی سنگین، استاد فیزیک نظری معمولا مستلزم ثبت نام در کالج برای تکمیل است. خوشبختانه، برنامه ها در سراسر جهان در دسترس هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.