Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 20 درجه های کارشناسی ارشد که در فوتونیک 2023

20 کارشناسی ارشد برنامه ها که در فوتونیک 2023

بررسی اجمالی

به طور کلی نیاز به دو سال تحصیل تمام وقت، مدرک کارشناسی ارشد دستاورد آموزشی کامل بعدی از سطح کارشناسی است. برنامه های کارشناسی ارشد اغلب تعداد محدودی از متقاضیان را قبول، تا دانش آموزان در مقطع کارشناسی باید نمرات خود بالا برای افزایش شانس خود را از پذیرش نگه دارید.

یک استاد در فوتونیک چیست؟ دانش آموزانی که از مهندسی یا علوم فیزیکی پس زمینه آمده ممکن است دوره ای که در روشنایی لمس است، اما برنامه کارشناسی ارشد آنها را برای بیشتر در عمق، مطالعات در مورد این موضوع متمرکز آماده می شود. ترم شامل ترکیبی از تجزیه و تحلیل علمی از موضوعات مرتبط با نور همراه با فعالیت های آزمایشگاه به تمرین مفاهیم آنها به عنوان به دست می شود. کار هر دو به صورت جداگانه در گروه کامل شده است و همچنین.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد بهبود آنها آمادگی بهتری برای رسیدگی به جنبه های فنی از لیزر، اسپکتروسکوپی و اپتیک است.برنامه کارشناسی ارشد کمک خواهد کرد که دانش آموز هر دو نظریه و کاربرد فوتونیک درک، در نتیجه آماده سازی فارغ التحصیل در هر دو جنبه علمی و مهندسی تخصص.

هزینه بسته به مدرسه و محل آن است. متقاضیان باید قیمت های شهریه و هزینه در سراسر نهادهای مختلف نسبت به انتخاب برنامه ای است که هر دو با بودجه خود را و نیازهای آموزشی است.

فارغ التحصیلانی که به صنعت رفتن اغلب برای ارتباطات، مراقبت های بهداشتی و یا انرژی خورشیدی شرکت کار می کنند. آنها همچنین ممکن است اشتغال برای توسعه محصول دست زدن سازنده دستگاه و یا به عنوان بخشی از یک تیم به منظور تسهیل اسناد و مدارک و تلاش های بازاریابی را پیدا در قلمرو ارتباطات، آنها اغلب با مهندسان از رشته های دیگر، مانند مدنی و الکتریکی همکاری، و ممکن است با مقامات دولتی و برنامه ریزی رابط. فارغ التحصیلان که ادامه تحصیل خود را وارد تخصص رو به رشد پژوهش توسط برخی از دانشگاه های برتر جهان منجر شده است.

مدارس ارائه برنامه های کارشناسی ارشد در فوتونیک در سراسر جهان قرار گرفته است، اما یک دسته قابل توجهی از برنامه های با کیفیت را می توان در اروپا مرکزی و شمالی یافت می شود. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات مهندسی
  • علم مواد
  • فوتونیک
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (20)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه